Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ez nálatok nagyon jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nálatok nagyon jó pont ha egy fiú tud főzni, helyes, és magas is?

Figyelt kérdés

Én szakács vagyok, elég magas és mindenkitől azt kapom vissza hogy helyes vagyok. De hát nem igazán jön össze semmi.

Mennyire jön be ez nálatok?



2018. okt. 30. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mind a harom imponalo!:))
2018. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is vonzóak ezek a jellemzők.
2018. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Leírtál a minimum 30 tulajdonságodból 3-at, ebből nem fog kirajzolódni semmi. Az összkép számít, ha már egyvalami nem jön be csajnak, akkor bukta.
2018. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó tulajdonságok .Nagyon jó pont
2018. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ezek szerintem is jó alapok, de sok múlik ám a személyiségeden meg a belső tulajdonságaidon is szerintem.
2018. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A tovabbi tulajdonsagoktol fugg, ahogy az elozoek is leirtak :)
2018. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ezek nagyon vonzóak tudnak lenni. Érdekesnek találom a sütés-főzés művészetét és sok esetben keresném a közös gondolatmeneteket az ő (adott esetben te) és a saját művészi alkotásomban (ami ténylegesen művészeti ágon értetődő).
2018. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ezek jó dolgok, de ne szállj el magadtól...mert akkor nem csodalkozok ha nem jön össze semmi. Amugy sok sikert! Remélem meg tálalod azt a bizonyos lányt!
2018. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó pont,de sok más is függ azért hogy tettszel-e valakinek. Nálam fontos az őszintesg ne legyen pocakos legyen dúshaja(ha göndör az pluszpont) legyen tisztelet tudó és érzelmes ne legyen egy nagyszâjú kâromkodó tudjon bánni az emberekkel stb
2018. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az alazat felemel... :)
2018. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!