Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne fura?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne fura?

Figyelt kérdés

Az én esetem már elég ismert ebben a kategóriában,de kérlek ezen csak nevessetek egyet és hagyjátok :D



Van egy fiú akit csak évente látok,idén úgy jött ki a lépés,hogy talán kétszer fogom. Ha valóban így lesz ,akkor azt gondoltam ,hogy köszönök neki.

Tudni kell,hogy minden évben váltunk pár szót,de nem igazából,inkább csak tényleg szavakat. Eddig kereste a társaságom,idén viszont nem igazán.

Másfél napig leszek a közelében.

Három lehetőség van :

- Visszaköszön,és vagy megy tovább,vagy megáll beszélni. Ez esetben megkérdezném,hogy emlékszik-e rám ( majdnem 100,hogy emlékszik,hiszen kb. egy hónapja látott,de azért... )

- Kiröhög és megy tovább - ha ez lesz akkor én is kiröhögöm és elkönyvelem,hogy egy undorító tuskó,tehát a helyzet megoldva

- Nem köszön vissza - ez esetben tudni fogom,hogy nem jövök be neki,helyzet úgy ahogy,de megoldva.


VISZONT ! Ha lehajtott fejjel megy a közelemben,vagy nem néz rám egyáltalán ,akkor nem kéne ráköszönnöm ugye ?


Mi a véleményetek?



2017. júl. 16. 20:28
 1/4 mcrgt2 ***** válasza:
100%
De koszonj ra akkor is. Ha koszon, koszon ha nem, nem.
2017. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld,köszi !
2017. júl. 16. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, köszönj rá akkor is :)
2017. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönj rá :)
2017. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!