Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Teljesen ossze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen ossze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva. Tobb mint 1 es fel eve jottem ossze egy fiuval akibe olyan halalosan szerelmes vagyok a mai napig is, hogy azt nehez leirni is, kabe 10 honapig jartunk osszesen nem tudom, mert sokszor szakitottunk es ossze jottunk. Sajnos sokszor megbantottuk egymast es rosszakat tettunk en megprobaltam tovabb lepni ossze jottem egy masik fiuval es 6 honapig jartunk aztan mikor szakitottunk ujra vissza talaltam a srachoz, de megijedtem az elso vitanal h ujra elrontjuk es ossze jottem egy ujabb fiuval vele mar 2 honapja jarunk (amugy ot eskuszom szeretem, nagyon tetszik es csodalatos egy fiu es baromi okos) sok monden megvan benne ami kell, de megis az elso baratomra gondolok sokat. Az elso baratommal csodalatos erzes lenni. Kepzeljetek ha kozel megyek hozza vibral a levego es bizsereg az egesz testem, imadom az illatat, folyton meg akarom erinteni vagy azon jar az eszem h megcsokoljam meg persze ugyan olyan a humorunk es ilyen senki massal nem volt csak vele. Viszont vele is rizikos, mert eleg erdekes a gondolkodasa. Mit kene csinalnom szerintetek? Egy ember ugy gondolja h csak nem hagyom magam tovabb lepni, de viszont ezt nem ertem, mert 2 sraccal is megprobaltam...de haat..

2018. okt. 31. 06:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy halálosan szerelmes az első fiúba, mivel 2 pasit is összeszedtél, csak azért, mert egy vitát nem tudtatok megoldani. Ha komoly kapcsolatot akarsz, nem szabad az első veszekedésnél kiszállni, és más karjába ugrani, aztán meg rinyálni, hogy szereted a fiút és visszakönyörgöd magad. Első szerelem VOLT, azért érzed így. Lépj tovább!
2018. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!