Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető hogy összebeszélnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dia224 kérdése:

Elképzelhető hogy összebeszélnek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régen nagyon jó kapcsolatot ápoltunk és volt is némi, de nem sok közünk egymáshoz. Egy év telt el azóta hogy nem beszélünk ugyanis ő arra hivatkozott élni szeretne és egy másik lány oldalán találta meg a helyét ideiglenesen. Emiatt eléggé eltávolodtunk egymástól. Hallottam azóta "híreket" hogy mennyire szenved a kapcsolata mellett egy csajszi miatt aki nem áll vele szóba. Párszor meg is fordult az utcánkban abban az időszakban, egyszer meg is állt a szobám ablaka előtt. De az egyik nagy haverja elkezdett velem barátkozni nyáron, azóta ritkán ír mint aki tényleg csak haverkodni szeretne semmi többet, ugyanakkor kihív azért találkozni is néha. Azonban nem először történt meg velem hogy ez az előző srác aki egykor az életem része volt mindig megjelent. És általában csak így hárman vagyunk kint. Volt már mikor a volt srácon párszor észrevettem hogy lesüti a szemét, idegenként kezel illetve úgy tesz mintha már nem érdekelném. Történt már az is úgy hogy elmentünk mekizni de félreállt tőlünk, nem jött oda hozzánk beszélgetni. Hibásnak is érzem magam hogy nem mentem oda hogy szóljak neki nyugodtan jöjjön oda hozzánk. Facebookon általában mindig egy intervallumban látom fent a két havert. Most nem tudom mire gondoljak ebben az esetben: van véletlen vagy túlságosan is sok a véletlen.

#srác #összebeszélés
2018. nov. 2. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az még nagyobb baj,hogy úgy rángatnak téged,ahogy akarnak. Egyikkel sem vagy különösebben jóban,ezeknek az emberi kapcsolatoknak semmi értelme
2018. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha annyira kíváncsi vagy letudod őket buktatni valahogy. Vagy menj oda beszélni a régi ismerősödhoz... csak mint régi ismerős formában.
2020. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!