Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Help! Barátság vagy szerelem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Barátság vagy szerelem? Van fiu es lány barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon fontos szamomra, es en is neki. Tavaly kavartunk ket honapot de utana megszakadt fel evre koztunk az egesz. Aztan ujra elkezdtunk meg tavaly talalkozgatni beszelgetni, egyszer amikor buliba mentunk lehivott engem is, felrehivott beszelni es megprobalt nem egyszer megcsokolni, de nem hagytam neki ujra, mert elotte megbeszeltuk hogy baratok vagyunk es ittas allapotban volt. Aztan utana ugyanugy talalkozgattunk akkor nem probalkozott, mindig talalkozni akar. Amikor felkel egybol az az elso dolga hogy felhiv hogy talalkozzunk, megsem ertem hogy akkor miert nem akar lepni. Most en baratkent tekintek ra, de pl talalkozas utan irta hogy gyonyoru voltam, es furcsan megvaltozott mert mostanaban mindig romantikus helyekre visz. Amikor elbucsuzunk oleles kozben lassan simogatja a hatam. De megse lep, nemtudom mit tegyek

2018. nov. 2. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Nincsen,az egyik burkoltan de többet akar!

Szívesen beszélgetnék veled,írj ha gondolod

2018. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van fiú és lány barátság. Nem feltétlenül akar többet az egyik, hiszen attól, hogy kedveled valakinek a személyiségét, még nem fogsz vonzódni hozzá.


Azonban az alapján amit írtál, a srác egészen biztosan többet akar, de mivel te leszögezted, hogy csak barátként tekintesz rá (elutasítod a csókját stb), inkább nem lép, mert nem akar teljesen elveszíteni

2018. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán azért nem lép, mert kijelentetted neki, hogy csak barátok vagytok? :D Női logika, komolyan mondom...

Szerintem fiú és lány között max haverság van, de ha közeli barátokká váltok, akkor esélytelen, hogy legalább az egyik fél ne kezdjen el vonzódni a másik felé.

2018. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!