Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri egy barátsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri egy barátságot kockáztatni egy szerelemért?

Figyelt kérdés
Szerelem . Párkapcsolat

2018. okt. 28. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy gondolom hogy mindenképpen. Sőt, ha szerelmes vagyok egy lányba, aki per pillanat a barátom, de többet akarok, ezt megtudja, elmondja hogy ő nem akar többet... Én nem is akarnék a barátja lenni. Egyszerűen... Nem bírnám végignézni hogy valaki mással van. Okés, tök jó hogy boldog, meg minden. Nem is írok neki olyankat hogy szívtelen féreg meg társai, ezenkívül számíthat rám ha baj van, de már nem tudnék rá tekinteni...

... Igazából sehogy sem tudnék rá tekinteni


16F

2018. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer megtettem és nagyon nem érte meg.
2018. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden új szerelem tönkretesz egy barátságot.
2018. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Végképp nem éri meg!

Jópár fiú barátommal lett vége a barátságunknak csak mert többet akartak.

Az egyiket a mai napig sajnálom még, a legeslegjobb fiú barátom volt de jól szétcseszte a barátságunkat.

Nagyon pici az esélye hogy együtt maradtok, mindig jön más. Viszont barátokként örökre megmaradhattok egymásnak.

2018. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet barátként tekinteni arra, akibe szerelmes vagy?? Nekem eléggé fáj..:\
2018. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5/5

Nem tudom nálad mit jelent a szerelem, én például 18 éves koromban voltam először szerelmes és azóta sem tudok többet mondani. Ebben az esetben megértem ha kockáztatnál. Viszont ha olyan vagy aki könnyen szerelembe esik és gyakran simán ki tudod bírni, elég ha kiszemelsz valaki mást.

2018. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy milyen az a barátság. 🤷🏼
2018. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Számodra már úgyse elég a barátság, hiszen ha nem akarnál többet, nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2018. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!