Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerintetek ez rossz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek ez rossz?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki tetszik viszont ő az egyik volt barátnőm exe.

Összevesztem a barátnőmmel mert átvert...

A fiú leírta 1 hete h kicsit bejövök neki és mondta hogy kedvesnek tunok meg ilyenek

beszélgettünk..

De csak ritkán beszélünk egymással,érdeklődők irántam de mégis nagyon ritkán beszélünk amikor reagál a napomra szóval útojára 1 hete raktam ki reagált beszélgettünk

mégis azt érzem h rosszat csinálok a volt barátnőmmel aki átvert engem és nagyon sokat sírtam miatta egyéb ügyek miatt..

A fiú lehet azt hiszi h én nem érdeklődők iránta ezert nem érdekel..

De nagyon is érdekel

láttam már élőbe őt szóval nem csak képről


2018. nov. 3. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha átvert a barátnőd akkor nehogy te érezd magad rosszul. Nyugodtan írj a fiúra és beszélgessetek!
2018. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probald meg elengedni ezt az erzest ez a lelki ismereted. Egyebkent a baratnod atvert nem vagytok joban szoval szerintem nincs miert aggodni!24/n
2018. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!