Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet nála esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nála esélyem így? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, ő 19 éves és nagyon tetszik, viszont én alig nézek ki 14-nek 16 éves létemre.

Titeket, fiúkat, mennyire zavarna ez?



2018. nov. 3. 23:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, 15 éves húgom van, ráadásul a nyár óta a 12 éves keresztlányomat nevelem, ezek meg itt csorgatják a nyálukat a 14 évesekre... Gondolhatod, hogy én mit érzek ilyenkor.

A hármas válaszoló voltam.

28/F

2018. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11 Eltudom képzelni.


#10 Rám írt egy 28 éves pali, hogy őt nem zavarná... Meg a 2-es válaszoló is. Nekik írtam, hogy igazán észrevehetnék magukat.

2018. nov. 4. 12:53
 13/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hisztiztem, viszont tudod, az, hogy téged 32 éves elvileg felnőtt ember létedre nem zavarna az, hogy egyrészt fele annyi idős a lány, másrészt meg, jóformán testileg mégcsak egy gyerek, szerintem elegendő ok arra, hogy ilyen érzéseket, ilyen indulatokat váltson ki az emberből. Tetszik, nem tetszik, ez van.
2018. nov. 4. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!