Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nos. Tegnap láttam az Az bemutatóját, hogy hogyan készült, (a filmet nem mertem megnézni :D) és nagyon cukinak tartok belőle 2 srácot...:3 Ööö vagyis inkább hármat.

De itt most igazából nem ez a lényeg. Hanem.

Pár éve is már érdekelt a színészet, és kisfilmeket is csináltunk barátaimmal. És most azon gondolkodom hogy színészenek kellene lennem.. De azt tudom hogy ilyen filmeket nem forgatnak itthon.

Most meghogy megnéztem az Az a színfalak mögött, így meg már nagyon érdekel, de szerintem csak azért mert láttam a videót, meg cukik a srácok...

Amugy még nem tudom mi akarok lenni...

Már volt velem ilyen, hogy "beleszerettem" egy olyan emberbe akiről tudtam hogy nem lehet az enyém (youtuber volt :D), és abba is beleőrültem már, rá gondoltam mindig...


Szeretnék olyan módszereket amivel kigyógyulhatok ebből. Nagyon rossz:/ És létszi ne nézzetek hülyének, köszi... Valaki tud megoldást?:(


(És azért tetszett meg mégjobban a színészet, mert láttam milyen jóba vannak egymással, mennyire elvannak...)


Ha van valakinek tippje hogy hogy "gyógyulhatok" ki ebből, írja le! Sok választ szeretnék...

Köszönöm ha végig olvastad!



2018. nov. 4. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsenem praktikák, sem gyógyszerek mint például egy lázcsillapító. Ezt neked kell megértened, hogy ne, a srácok személyiségébe szerettél bele, hanem a külsőlyébe. Lehet, hogy jóképűek, de gondolj bele, a valóságban lehet hogy nagyon nagy képük van. Szóval lehet hogy amugy ebben a "színfalak mögöttben" viccesek is akár, de lehet hogy tök mások.

Egyébként emiatt meg ne legyél színész. xddd

2018. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! És igen próbálom őket magamtól elfelejteni, vagy nem gondolni rájuk.

Igen, nem hiszem hogy szinésznek kéne lennem :'D

2018. nov. 4. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. Nem azt irtam hogy felejtsed el. Ez egy elég hülye ötlet, főleg, hogy elég kicsi is az esélye hogy eltudjad felejteni.

Azt irtam, hogy értsed meg, hogy a valóságban nem olyanok, mint amit a kamera mögött látsz!

2018. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2018. nov. 4. 17:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig ők járnak a fejemben, egyszer csak el múlik nem?:( Magától el fog?
2018. nov. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!