Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami/felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami/felejtsem el?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy tetszik egy videós viszont ő nem nagyon tud a létezésemről. Pár szót irogattam vele de nem vagyunk nagy haverok meg semmi se.... ha talan egy playiten talalkoznék vele akkor lehet hogy összetudnék vele barátkozni? aztán pedig hatha bejönnék neki.. én erre gondoltam.. nem tudom elfelejteni mindig ő van az eszembe.. mindig lefekvéskor.. zenehallgatás közbe.. suliba... vagy ha szerintetek ebből úgy se lehet semmi se akkor tudtok valamit hogy minél hamarabb el tudjam felejteni?

2018. okt. 23. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű abban a korban vagy mikor ábrándozik az ember, ilyenkor ez teljesen természetes. Én is sokat gondoltam Jasmine Thompsonra, mi lenne ha.... De rájöttem, hogy a legcsodálatosabb lányok a környezetemben élnek, minek vágyakozni olyan után akit nem is ismerünk. Vagyis te is próbálj meg az átlag fiúkkal ismerkedni, ha sokáig csorgatod a nyálad elszalad előtted a fiatalságod.
2018. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Szegény,de buta vagy.

Nem,nincs semmi esély,felejtsd is el, ha csak nem akarok nagyon megszívni.

2018. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarod *

Előző vagyok

2018. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont nehèz lesz elfelejteni mert tèlleg ő az a youtuber aki bármikor fel tud viditani a videoival és ha feltölt egy videot egyből beadja a YouTube...
2018. okt. 23. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Molnár Kikinek már van csaja, szal tipli van
2018. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem Molnár Kikire gondoltam ,hanem egy fiatal youtuberre
2018. okt. 23. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat persze hogy nem rá... jó lenne a pénze ugye?
2018. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki az? 😂
2018. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!