Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki tetszik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Van egy lány, aki tetszik. Hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja beszélni szeretnék egy lánnyal, de nem mertem eléállni.

Szóval:


1. Ha többen vannak körülöttünk, akkor is oda merjek menni? Vagy inkább négyszemközt beszéljek vele?


2. Mit mondjak legelőször? Hello, szia, szimpatikusnak talállak. Például?


3. Mi legyen a téma?Valahol olvastam, hogy nem szabad sokat kérdezni, mert akkor unalmasnak tűnhetünk. Szóval nem akarom szétbombázni kérdésekkel.


Valaki tud segíteni?

18/F



2018. nov. 4. 17:47
 1/5 imjustcurious válasza:
Ahova én járok elég nagy "divat", hogy a srácok az adott szimpatikus lány mellé leülnek aztán az adott beszélgetésbe bekapcsolódik. Így szövődött már egy két kapcsolat. Hátha neked is összejön :)
2018. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem furcsa lenne ha random odajönne egy, a társaságunk számára idegen fiú és becsatlakozna, egyes:D

Nem tudom hol szoktad látni, de én azt tanácsolom hogy valami kitalált kérdéssel, segítségkéréssel menj oda hozzá, hogy legyen témátok.

És az nem baj ha vannak körülöttetek, mert általában vannak, csak ne akkor menj ha mással beszélget.

Hajrá :)

2018. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Igazából azt elfelejtettem leírni, hogy egyszer beszéltem pár szót ezzel a lánnyal, de kellemetlen helyzetbe kerültem és leégtem.

Szóval valami olyasmi megszólításra gondoltam, ami egy kicsit komolyabb hangvételű és... hát értitek. Nem előszőr beszélnék vele.

A kérdésedre választ adva, egy busz-pályaudvaron szoktam látni. Valamikor csak mi ketten vagyunk, de akkor valamiért nem mentem oda. Talán nem voltam elég felkészült.

2018. nov. 5. 17:09
 4/5 anonim válasza:
Szerintem inkább négyszemközt és nyugodtan kérdezhet az , általában a nők szeretik a sok kérdést
2018. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2018. nov. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!