Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha nem kívánom a csókot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem kívánom a csókot, de van hogy felizgulok tőle és vágyom rá?

Figyelt kérdés
8 hónapos kapcsolat

2018. okt. 31. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj. kivéve ha sose kívánod és csak a párod kedvéért csókolsz.
2018. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát van hogy az ő kedvéért,hogy boldog legyen,de akkor megtetszik és folytatom.Szabadban nincs ezzel gond,de házban fulladok közben.És az baj ha a barátom már attól felizgul néha ha hozzám ér?( a bőrömhöz simán)
2018. okt. 31. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
nem. én is így vagyok ezzel. annyi, hogy a helyében nem mondanám ki. a fiúk elég könnyen fel tudnak izgulni.
2018. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őt ez nagyon zavarja,urológushoz akar menni ezzel de egy ilyen orvos ezzel semmit sem tud kezdeni nem?Mit lehet ez ellen tenni?Ha összebujunk kb 10 perc és felizgul,nagyon rosszul érzi magát ez miatt és sokat bánkódik miatta
2018. okt. 31. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
SZerintem nem kell ezzel semmit tenni. sokkal jobb, mintha nehezen izgulna fel.. mert azzal nem lehet mit kezdeni, legalabbis nem könnyen.
2018. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!