Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha megcsókóltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha megcsókóltam álmomban?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy lány nagyon rég jóba vagyunk, én sokkal többet érzek iránta mint barátság, és úgy vettem észre hogy ő se csak baratként tekint rám. Nem töketlen vagyok , de vannak kisebb problémák ami egy kapcsolat útjába álnak. Mostanában egyre többször álmodom azt hogy csókolózunk álmomba, mit jelent ez?

2018. nov. 5. 00:35
 1/3 A kérdező kommentje:
19/F
2018. nov. 5. 00:36
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy hogy csak te vágysz rá

Vagy hogy ő is vágyik rá

Vagy hogy össze fogtok jönni

Vagy hogy sokat gondolkoztál az ővele való járáson alvás előtt; vagy csak simán aznap- ezt az utolsót kizárnám egyébként. Énszerintem utalás volt arra a felsőbb énedtől, hogy nyugodtan megemlítheted, hogy mit szólna ahhoz , hogy te meg ő ketten, mint egy pár. Szóval, hogy merjél belevágni. Én most arra gondolok. Ha láttad magadat együtt csókolózni. De amúgy még pl sose képzelted el; de ha el is képzelted; nekem ez elég erős szimbolikának tűnik; főleg, hogy mondtad, hogy úgy tűnik, ő is érez valamit irántad:) Szóval szerintem próba-szerencse:)

2018. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
78%
Valójában az álmok nem mindig azt jelentik, ami a legegyszerűbb magyarázat. Néha csak az, hogy ha például az a bizonyos csók jó volt, érzéki, szenvedélyes, akkor az életedben jó dolog fog történni és ha az a csók nem volt jó, akkor nyilván, hogy valami nem jó felé halad.
2018. nov. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!