Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Szerelmes vagyok egy srácba, párnapja csókolóztunk részegen, de azóta nem keres, és minden létező csajnak lájkolja a képét, szóval gondolom nem érdeklem. Egy másik viszont találkozni akar velem, lenne így értelme megpróbálni, hogy mást szeretek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nagy problemak...ezert nem kell bebaszni kicsicsillag
2015. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy részeges csókolózástól még nem leszel valakibe szerelmes, csak vonz téged.

Akárhogy is döntesz, ne szórakozz a másik sráccal, ne legyen tartalékos.

2015. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy találkozásból bármi lehet. Csak találkoztok, nem kell rögtön feleségül menned hozzá. A másikat meg majd elfelejted, ez csak egy kisebb fellángolás a részedről.
2015. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Találkozhatsz nyugodtan a másik sráccal, de neked kell eldöntened, hogy melyiket választod. Azután már nem lesz visszaút. Vagyis lesz, csak rossz lesz!
2015. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figy, mivel a leírtak alapján csak egy csók volt ez hirtelen fel lángolás. :D szóval nem sok értelme van egyetlen csók miatt randikat ki hagyni! szerintem nyugodtan találkozz a sráccal talán majd ő el feledteti veled a másikat
2015. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
már több mint 2 hónapja tart ez a kis "fellángolás", de őt nem érdeklem :/
2015. jan. 18. 22:45
 7/11 A kérdező kommentje:
és nem csak egy csók volt, ez már az ötödik alkalom volt h ez történt, de neki csak a pia miatt volt mind szerintem :(
2015. jan. 18. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
igyatok többet és talán összehoz bennetek egy ilyen piálás
2015. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez a kis **** csak ki használ téged, azért mert be piált smárol veled utána meg le szar?? ki ez?? :D ilyenbe ne legyél szerelmes, és ne engedd magad ki használni szard le a srácot, és legközelebb mikor meg akar majd csókolni csak told el magadtól had essen pofára. 5. voltam :D
2015. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
De ha nem érdekled akkor mire vársz?kicsit erős lessz, de ha annyira kell neked az a pasi akkor ne ide írj kérdést. Találkozz vele vagy ha úgy nem megy ott a facebook! Oda ha meg írod a kérdésedet meg kapod a választ. Lehet hogy azt írja hogy lehet valami, ha meg azt írja hogy nem akkor felejtsd el és találkozz azzal a fiúval. Lehet hogy sokkal értelmesebb mint a te nagy szerelmed!
2015. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!