Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire nem egyértelmű számára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem egyértelmű számára?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, nagyon rég láttuk már egymást, de akkor is csak látásból, akkoriban még ő kezdett el nekem köszöngetni meg összesen beszéltünk 1 mondatot, de többet nem találkoztunk. Valahogy megtalaltam rá 3 évre Facebookon. Egyből be is jelöltem, és hogy éreztessem, hogy tetszik nekem, minden aktuális képét, amit kitett belájkoltam. Eleinte ő nem lájkolt nekem semmit. Májusban nagy meglepetésemre elkezdett lájkolgatni és ezt azóta is csinálja. Csináltam instát, azon is bekövettem, vissza is követett, én meg belájkoltam pár képét. A szülinapján ráírtam, hogy szia,

boldog szülinapot, de ő semmi köszönés nélkül csak azt írta vissza, hogy köszi szépen😀, sajnos beszélgetés nem kezdődött el. Másképp.én már nem tudom jelezni, hogy tetszik nekem, és ha lájkolgat meg bekövet, nem értem, miért nem lép végre ő is valamit, szerintem elég egyértelmű, hogy szimpatikus nekem. Én meg nem akarok ráírni, hogy tetszik nekem, mert lányként ez nyomulásnak tűnhet.


18/L


2018. nov. 5. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Már bocs, de ha ennyira szimpatikus miért nem kezdeményezel? Nekem 30+ lány lájkolgatja a képeim, de attól nem jövök be nekik, csomoszor ismertelneket is veszoktam lájkolni, erre ne alapozz semmit. Írja rá és beszélgessetek, ha nem mersz akkor meg ne várj semmit, tegyél érte ha akarod.
2018. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de elég dedós szinten toljátok, ahhoz képest hogy 18 éves vagy.

Szerintem csak elszórakozik ezekkel a lájkokkal, a szingli ennyi idős fiúknak ez a módi mostanság.

Végülis semmit sem veszthetsz azzal ha ráírsz, hogy lenne kedve ismerkedni. Akár mint barátok, az elején. Utána úgyis alakul. :)

2018. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abból, hogy belájkolod a képeit, meg egyszer ráírsz, hogy "szia", szerinted máris tök egyértelmű, hogy odáig vagy érte? Biztosan nem vagy még 18, már ne is haragudj. És ha ő csak lájkolgat de nem kezdeményez, akkor szinte biztosan nem jössz be neki. Tudod hány sráccal lájkolgatjuk egymás képeit? Mégse tetszik egyik se és én se nekik. Pár lájkból aztán marhára nem következik semmi. Személyesen ismered? Személyesen hogyan viszonyul hozzád? Ha ennyire biztos vagy benne, hogy tetszel neki, akkor miért nem kezdeményezel te? Írj neki rendesen, hívd el valahova...
2018. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!