Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre két embert szeretni? Mit gondoltok erről? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel születésem óta ismerjük egymást, de csak nyaranta találkozunk mert külföldre költöztek a családjával. 2 éve ,,együtt voltunk" de csak távkapcsolat volt. Azóta is folyamatosan beszélünk, ugyan úgy jóban vagyunk,legjobb barátom. Nevezzük G-nek.


Tavaly összejöttem egy fiúval, több mint egy éve együtt vagyunk, szeretem.


Mégis, mikor nyáron újra találkoztam G-vel, már aznap este úgy éreztem hogy szeretem. Egy hetet voltunk végig egymás mellett, ez alatt az idő alatt végig belé voltam esve. Tudtam hogy neki is bejövök még, de arra nem számítottam hogy szeret is.


Megbeszéltük, hogy nem csinálunk semmit, megvárjuk hogy elmúljon. Ez a legértelmesebb megoldás hiszen barátom van. Mégis, így hogy már csak messengeren beszélünk, ugyan úgy szeretem. Tisztában vagyok vele hogy ő már nem, és hogy neki ez valószínűleg csak egy fellángolás volt, ezért nem bánt.


Viszont akkor is, és most is lelki furdalásom van a barátom miatt. Máshogy szeretem őket, mégis mindkettőt szerelemnek érzem. Mit gondoltok? Ez talán nálam is csak egy hosszú fellángolás?



2018. nov. 7. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

“Ha egyszerre két embert szeretsz válaszd a másodikat mert ha igazán szeretnéd az elsőt nem szerettél volna a másodikba”

“Johnny Depp

2018. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
De amugy igen, lehetseges :D elso voltam!
2018. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Masodik ezt te se gondoltad komolyan :) a szazalekok latszanak ;)
2018. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, itt az a helyzet, hogy fiatal vagy, tombolnak a hormonok, ilyenkor nem éppen beszélhetünk szerelemről. Ebben a korban normális, hogy az ember nem tudja, hogy mit akar, vagy éppen mindent akar.
2018. nov. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mint egyszerre vegánnak és húsevőnek lenni.

.

A "szeretem őt"-ben benne van, hogy "csak ő kell", ez pedig egyszerre egynél többnél nem lehet.

2018. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, a szerelem egy komplex biokémiai esemény az agyban, csak a hagyományos kulturális szabályok alapján gondolja a társadalom, hogy csak egy férfi és egy nő között lehet. Nincs korlátja, hogy mi felé irányul, lehet az ugyanolyan nemű személy, személyek vagy akár egy élettelen tárgy is.

Viszont a valóságban a legtöbbször választanod kell, mert az emberek 99%-a nem akar osztozkodni. És könnyen elveszítheted mindkettőt.

2018. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!