Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúknak általában hány lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak általában hány lány tetszik egyszerre?

Figyelt kérdés
Fiúk! Nektek általában hány lány tetszik egyszerre úgymond akit szívesen választanátok barátnőnek? És ha már van valakinek barátnője akkor is tettszhet más lány is neki?

2018. aug. 8. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk inkább fizikai szépség alapján döntenek. (Nem azt jelenti,hogy nem igénylik a lelki törődést!) Ha sok szép lányt lát az ember...az nem azt jelenti hogy mindegyik jó. Lehet szep ha esze meg nincs.
2018. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
A farkuk vezérli a férfiakat a nők meg a farkak . Ennyi a rendje .
2018. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Az adott korosztályból kb 70%. A maradék 30% is leginkább a túlsúlyosság miatt nem tetszik.
2018. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ti mikbe vagytok :DD Én fiú létemre egyetlen egy lány tetszik és alkalmas is lenne BARÁTNŐNEK!

Ti komolyan ilyen 70% meg ilyenekkel eltudnátok képzelni egy kapcsolatot? Vagy nagyon fiatalok vagytok vagy soha nem volt még kapcsolatotok és nem tudjátok ez mivel jár vagy iszonyú alacsonyan van az igényetek.

Nem, vagyis tarthatja csinosnak de tetszeni nem igazán tetszhet. Azért és azt a lányt választom barátnőmnek akit személy szerint életem legszebb lányának tartom. Ezért nincs vetélytársa így nincs nála szebb :) De lehet csak én vagyok ezzel így.. Ami elszomorító

2018. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem külsőre sok lány bejön(külső alapján a korosztályom 85-90%-bak lenne esélye), viszont a többségüknek nem lenne esélye nálam a belső tulajdonságok tekintetében, mert sajnos eléggé ribizlisek. :/

Én egy olyan bnőről álmodozok, aki érzelmesebb típus, értelmesen lehet beszélgetni, hosszabb távú kapcsolatra vágyik, külsőre vagy átlagosabb vagy a szebbek közé tartozik. Per pillanat 1 lánynak van esélye nálam, hogy össze is jöjjek vele.


17/F

2018. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
4-es nekem fontosabb a belső, mint a külső. Részben azért, mert én magam is csúnya vagyok.
2018. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

én kicsit csalok, egyedi eset vagyok

egyszerre csak 1 lány tetszik, és ha szerelmes vagyok más lányra rá se nézek, nagyon hűséges vagyok


az egyszerre csak 1 lány tetszik az úgy értendő, hogy ha van kiszemeltem és nem utasított el, pl ismerkedési fázisba vagyunk addig se beszélek másokkal, vagy ha éppen nem merem neki megmondani, de tovább lépni se tudok, akkor se foglalkozok mással

egyszerre mindíg csak 1


az hogy az utcán látok egy szép lányt és tetszik, majd megint látok egyet és az is az szerintem mellékes addig amíg semmit nem akarok tenni az ügyért, de ilyen csak szingliként van


21/f

2018. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.😉🙂
2018. aug. 9. 10:43
 9/9 hobalazs888 válasza:
Nekem jelenleg legalább hat nő tetszik van barátőm de így is nagyon vonzónak tartom őket
2018. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!