Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valóban nem múlik el az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem múlik el az első szerelem? Lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, megpróbálom lerövidíteni.

17 éves vagyok, a barátom (vagy exem, nem tudom), 18, mindkettőnknek első kapcsolata (volt?). Nagyon szerettem, tiszta szívemből, együtt terveztünk, de a nyáron azt vettem észre, hogy ez egyszerűen elmúlt. Próbáltunk közös programokat szervezni, többet együtt lenni, többet együtt aludni, de igazából nem lett jobb, engem csak egyre idegesített a jelenléte, egyedüllétre vágytam. Közben azt vettem észre, hogy úgy bánik velem mint egy kutyával, ha itt van nálunk, csak a telefonját baszkurálja, nem is szól hozzám.

Aztán nem találkoztunk kb. 2 hétig, próbáltam nem keresni, néha rámírt élek-e még. Én megismerkedtem egy sráccal, akivel egy kicsit több is volt köztünk, de nem hiszem, hogy vele komoly kapcsolat kialakítására lennék képes. Mégis, teljesen azt érzem, hogy szeretem. Nagyon tudnám szeretni azt a srácot, de egy kicsit nagyobb távolság és egyéb tényezők miatt nem tudnánk komoly kapcsolatot kialakítani. Mindig rá gondolok, a nap minden percében, mindenről ő jut az eszembe. Azonban nem hiszem, hogy ő ilyen erős érzéseket táplálna irántam. Mégis, ott van bennem az első barátom gondolata, akit valahol mélyen azt érzem, őt is szeretem. És ez a két gondolat harcol bennem, nem tudom, mitévő legyek. Azt sen tudom, együtt vagyunk-e még, olyan régen nem találkoztunk, a beszélgetéseink kimerülnek annyiban, hogy “mizu”, “semmi”.

Ti mit tennétek az én helyzetemben?

17/L


2018. szept. 17. 20:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy mióta a barátom tud a másik srácról, 180 fokos fordulatot vett a viselkedése.
2018. szept. 17. 20:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De, elmúlik az első szerelem. Csak itt az van, hogy te még túl sem léptél az előzőn, máris egy másik karjaiba futottál. Idő kellett volna, hogy lezárd magadba. De ez amúgy is még bőven a tini kategória a korotok alapján.


Szerintem felejtsd el mindkettőt. Az egyiket a távolság, a másikat meg a tönkrement kapcsolat miatt. Tudod ez van, amikor külső vonzalom alapján jöttök össze. Dúl a nagy láv, rózsaszín köd, 20 centivel a föld felett, aztán elmúlik és nem alakul át szeretetté, mert nem volt több szexuális vonzalomnál. Tehát nem volt igazi szerelem a tiétek, csak áltattad magad. Majd megtanulod idővel és akkor már tudatosan fogsz párt választani, nem ösztönből...

2018. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lezárd magadban*
2018. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
46%
Aztán 17 évesen mit terveztetek együtt? Hova menjetek fagyizni? A tini szerelmet a helyén kellene kezelni.
2018. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam kifordulva a másik srác miatt, mondhatni csak sokat gondolok rá.
2018. szept. 17. 20:29
 6/11 A kérdező kommentje:

17 évesen fagyizni? :D Igen, együtt terveztük, képzeld. Hogy együtt megyünk egyetemre, munkahelyünk van, spóroltunk arra, hogy egyetem alatt összeköltözünk. Külön van lerakatban pénzünk esetleges kaucióra, vagy ki tudja mire kellett volna költeni.

Nem tudom hol élsz, hogy így gondolkodsz.

2018. szept. 17. 20:31
 7/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
45%
Ömm én nem naivitás földjén élek, hogy 17 évesen az első kapcsolatommal már kvázi a nyudíjas éveket tervezzem.
2018. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Helyette itt éled ki azzal a befásult életedet, hogy másoknak nem segítő, felesleges válaszokat írsz. Ez aztán az élet!

De nem fogok lesüllyedni a szintedre, szerintem ne írj ide többet, mindketten jobban járunk.

2018. szept. 17. 20:48
 9/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Legközelebb ne a felnőtt kategóriába nyisd meg a tini-bajos kérdésedet (már át lett helyezve a kérdés a megfelelő kategóriába) és akkor a te szintednek megfelelő válaszokat is kaphatsz a többi álomvilágban élőtől.
2018. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha 2 ember között akarsz dönteni, akkor azt válaszd, akibe másodszor szerettél bele. Ha szeretted volna az elsőt akkor nem szeretsz bele egy másikba. Ügy lezárva
2018. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!