Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok. Van egy osztálytársam aki iránt érzek valamit. Több mint tetszés, de nem teljesen szerelem.

Azt hittem hogy lehet nála esélyem.

De egy lány akivel barátkozik elvileg csókolozott vele.

Pedig hallottam hogy a fiú azt mondta a haverjainak hogy egyáltalán nem szerelmes a lányba.

Most nagyon szomorúa vagyok, holnap legszívesebben be se mennék az osztályba.

Mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. nov. 8. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel nem jártok, feleslegesen féltékenykedsz, mert nincs jogod beleszólni a dolgaiba. Értem én, hogy szomorú vagy, de ez csak egy srác, az meg csak egy csók. Ha ezt ennyire felfújod, mi lesz, ha kapcsolatban leszel valakivel?
2018. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!