Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbálkozzak még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak még ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hónapig tervezgettem, hogy elmondjam egy lánynak (az egyik osztálytársamnak) , hogy tetszik. Előtte ráírogattam párszor, de nem sokat beszélgettünk. Aztán úgy döntöttem, ha valamikor is kettesben maradok vele, elmondom, mit érzek. De előtte még egy sztori, amit tudnotok kell.


Angolórán éppen arról beszéltünk, hogy szerintünk mikor fogunk megházasodni. Mindenkit kikérdezett a tanár, majd végül én következtem. Próbáltam neki angolul elmondani, hogy szerintem, ha ugyanilyen gyámoltalan leszek, hogy nem tudom elmondani egy lánynak az érzéseimet, akkor valószínűleg egyedül fogok meghalni. Nem igazán értette, már engem is idegesített, majd idegesen, hangosan, és magyarul valami ilyet mondtam neki. "Ha a jövőben is olyan csicska leszek, hogy nem bírok leszólítani egy lányt, akkor sosem lesz senkim."



Na szóval, óra előtt kettesben maradtunk a teremben, és úgy döntöttem, hogy végre elmondom neki, mit érzek. Odamentem, és először annyit mondtam neki: "Emlékszel arra, amikor angolórán azt mondtam, hogy olyan csicska vagyok, hogy egy lánynak sem merném elmondani, hogy tetszik?" Annyit mondott, hogy igen, és aztán azt mondtam: "Na, az rólad szólt." Pár másodpercig csak nézett rám meglepődve, én pedig sóhajtottam egy nagyot a megkönnyebbüléstől. Aztán jött az, amire nem számítottam. Nevetve valami olyasmit válaszolt, hogy: De hát Gergő, több millió másik lány van a világon!" Akkor, és most sem tudtam ezt a mondatot hova tenni. Mire utalhatott ezzel? Szerintetek próbálkozzak tovább nála?



2018. nov. 8. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nagyon meglepődött:D viszont ezt én sem tudom megfejteni.. pozitiv lehet hogy ezt azért mondta mert meglepődött hogy a sok lány közül pont ő tetszik neked. Vagy negatívként is lehet értelmezni, ergo válassz a többi lány közül..

ha esetleg kicsit kifejtenéd jobban magát a szituációt, hogy nézett rád a lány stb, akkor lehet kicsit előrébb kerülnék:D

Ha gondolod írhatsz priviben is erről, szivesen meghallgatom:)

2018. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ha a jövőben is olyan csicska leszek, hogy nem bírok leszólítani egy lányt, akkor sosem lesz senkim." Mivel azt mondtad, hogy egy lányt, nem azt, hogy pl. egy olyan lányt aki tetszik vagy akibe szerelmes vagyok, az a lány aki tetszik neked ő ezt úgy értelmezhette, hogy neked az a célod, hogy leszólíts egy lányt. (Tehát nem kell, hogy tetszen vagy szimpatikus legyen neked, csak lány legyen.) Emiatt nem érthette, hogy oké leszólítottad őt, és akkor most abban mi van?! Nem hiszem, hogy gondolná, hogy bejössz neki, vagyis lehet, hogy sejti de egyáltalán nem biztosabb a dologban amiatt a mondatod miatt.

Próbáltam érthető lenni, remélem sikerült!

Szerintem közeledj felé, és ha te tényleg szerelmet szeretnél neki vallani, akkor valami olyasmit mondj neki, hogy pl neked nagyon tetszik emiatt szeretnéd jobban megismerni, benne lenne-e egy találálkában? Vagy találj ki valami jobbat!

Remélem tudtam segíteni valamit! :D 17L

2018. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VASSZAKÁLL ***** válasza:
Szerintem ezt úgy értelmezte, hogy miért pont ő, mikor ottvan a többmillió lány
2018. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a 3-as írta.

Nyugodtan mod meg neki, hogy Neked ő kell, őt akarod jobban megismerni és hogy meginna/megenne-e vmit veled?


Most már ha a nehezén túl vagy innentől már könnyű.

2018. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!