Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek ez jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez jó módszer? 17F

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy már kb fél éve szerelmes vagyok egy lányba szerelmet is vallottam neki de azt mondta hogy nem tud mondani meg hogy nincs szüksége kapcsolatra.Viszont hetente többször is találkozok vele.Szerintetek az jó ötlet ha többé nem szólok hozzá és minél többször kerülném a ársaságát? Sajnos az van ha meglátom mintha a szívemet marcangolná főleg akkor mikor beszélünk.Számomra még mindig barát de nem akarom tovább fájdítani a szívemet.Szerintetek mi lenne a jó megoldás?Ja és építő jelegű válaszokat várok köszönöm.:)
2018. nov. 8. 20:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha a cél az,hogy elfelejtsd,akkor igen, de próbáld úgy,hogy ne legyél közben bunkó. Ne tűnj el rögtön,szépen fokozatosan inkább. Próbáld elvonni a figyelmed róla,foglald le magad. Mikor én szerelmes voltam egy fiúba, én is ezt tettem. Azt nem mondom,hogy 100%ig elfelejtettem, mert sokat eszembe jut, de azóta megismertem valaki mást,aki a pasim lett és nagyon boldogok vagyunk. Úgyhogy hajrá! Szorítok!
2018. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárcsak én lennék az a lány... Viccen kivul, szerintem kerdezd meg tole megegyszer, hogy esetleg osszejonnetek e de! Legyetek nyugodt helyen, nyugodt helyzetben. Es ha nemet mondd, akkor próbáld meg elfelejteni. Nem érdemel teged meg az a lany es van rajta kivul masik 8 milliárd csaj. Nem o az igazi, majd megtalálod. Remelem tudtam segiteni. <3
2018. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2018. nov. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!