Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba úgy hogy énis az vagyok, ez gáz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 05:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak ti hiszitek, hogy bárkit is érdekel, hogy homokosok vagytok.

Pedig senkit sem, csak nem kell állandóan erről beszélni, és azt szaglászni, hogy "jaj, biztos azt nézni, hogy homokos vagyok.... "

Nem az a gáz, hogy homokos vagy, hanem hogy állandóan ezzel vagy elfoglalva.

(amúgy miért kell ez a "meleg" szó? Ezek szerint én "hideg" vagyok?)

2018. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kitalex válasza:

Miért lenne az? (szerintem tök aranyos :3)

Persze az utcán ha fogjátok egymás kezét lesz olyan aki utánnatok fordúl, stb (taposnám az ilyen rosszindulatú embereket :D)

2018. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12-es:

- taposnám az ilyen rosszindulatú embereket"

Azta, micsoda tolerancia, avagy ha nem vagy toleráns, akkor beverem a fejedet...


Mondd, mégis mekkora a különbség közted és egy skinhead között?

2018. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 pedig igaza vam
2018. nov. 13. 15:03
 15/20 Kitalex válasza:
13-as Tudod azért mert nem kéne kinézni másokat ilyen dolgokért, teljesen normális a melegség. Én sem köpök azokra a hetero emberekre akik falják egymást a busz közepén (pedig elég undi tud lenni) :D
2018. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14, 15: de ezzel pont nem magyaráztátok meg, hogy ha valaki intoleráns, akkor milyen jogon reklamál, ha vele is intoleráns valaki.

Totál nem értitek ezt, mert a mainstream programkódja fut rajtatok.

Mint anno a Lenin- fiúk, SS- legények körében. Csak akkor más kód futott.

Kérdező: külön szép, hogy míg te elvárod a toleranciát, addig más irányába ezt már nem adod meg.

Téged mindenkinek szeretnie KELL, elvéve tőle a jogot, hogy azt szeressen, utáljon, akit csak akar.

"Heil Tolerancia! Vagy beverem a fejedet!"

2018. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 pedig igaza van aki utanuk fordul es megveri oket akkor miert ne lehetne visszavagni?
2018. nov. 16. 20:06
 18/20 Kitalex válasza:
#17 Hát má boccs ha leköpnének azért mert rózsaszín felső van rajtam én igenis felhúznám magam. Tudom hogy Magyarország elmaradott és itt nagyon kinéznek ha önmagad akarsz lenni, de komolyan minek kell foglalkozni másnak azzal hogy az adott illető mit tesz? Ha fogják egymás kezét, hadd fogják, miért van az hogy vannak akik mégis belekötnek? Annyira unják magukat az emberek, hogy valamit fikázni kell folyton.
2018. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kitalex válasza:
Bocsánat elolvastam #16nak ment :DDDD
2018. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, eddig miről is volt szó?

"taposnám az ilyen rosszindulatú embereket" írta egy nagy toleráns.

Most pedig már önvédelemről beszéltek: "köpne, belekötne" ami egy teljesen más szituáció.

Hogy miért volt részetekről a hirtelen témaváltás?

Mert semmi ellenérvetek sincsen arra, amit írtam.

2018. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!