Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de lehet hogy más tetszik neki. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Szombaton (nekünk munkanap volt) elég sokat nevetgélt az egyik évfolyamtársunkkal. A lány hasonlít kicsit rám, szőke, kékek a szemei stb. Nem tartom magamnál szebbnek. Nem sokat beszélnek egymással, de félek hogy esetleg tetszik neki. Hogyan tudnám kideríteni hogy bejön-e a srácnak? (légyszives ne azt írjátok hogy kérdezzem meg tőle. Az kissé érdekes lenne :D ) Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 16. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az még nem jelent semmit ha csak nevetgéltek
2018. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyedben én bevallanám neki az érzéseimet. Egyrészt választ kapsz ezáltal a kérdésedre, másrészt ha viszonozza akkor még nyersz is az akcióval és ha nem viszonozná, akkor legalább gyorsabban tovább tudsz lépni.
2018. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Legyél sexi vele,és öltözz kicsit sexisen!!Hátha bejön!!
2018. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hello, ha a csaj jól néz ki mondjuk 45 kg 160cm vagy 50 165-7 cm és estleg jo feszes a segge akkor bejön a fiunak ha te is igy nezel ki akkor te is bekossz a fiunak, a lány személyisége számít ilyenkor, ha a lány vicces é okos akkor bejön de ha még perverz is akkor 👌 a lényeg az alak a ruha meg a popsi mérete vagyis hogy hogyan nézel ki külsőre meg legyél vicces és esetleg egy picit perverz is.
2018. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: 44 kg vagyok 156 cm magassággal. Nagy a mellem és a fenekem is feszes. A másik csaj konkrétan deszka, semmi melle nincs.
2018. okt. 20. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek,sem azt a fiút aki tetszik,de az nem fordult meg a fejedben hogy lehet hogy nem a külsőre megy a srác?Lehet hogy ilyen meg olyan vagy,de a srác biztos hogy a személyiségedet is fogja nézni és ez ugyanígy igaz a másik lányra is.Igaz manapság lehet hogy ez fordítva van hogy a fiúknak a külső számit de szerintem aki normális annak a belső is.Ezt nem dühvel irtam,sem okoskodás képpen csak én ezt így gondolom.☺
2018. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok)Amúgy az is lehet hogy a srác csak barátként gondol arra a lányra,vagy csak szimplán jófejnek tartja
2018. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!