Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Edzésen ismerkedtünk meg... Bejelölt Facebookon és második edzés körül írt hogy bocs elfelejtettem elköszönni edzésen... Után már beszélgettünk egy csomoszor. De volt egy ilyen év végi "buli". De engem nem nagyon hívtak meg. De ő meg kérte az edzőt hogy had mehesek. A bulin csak végig velem lógott. Tudni rólam hogy elég félénk vagyok úgy hogy ott eléggé csendes voltam és észre vette és azt mondta hogy: én csak barátként tekintek rád ugye tudod, remélem nem ezért vagy ilyen visszahuzódó. De nincs vége mert utána megkérdezte hogy elmegyünk e sétálni a levendulásba.

Úgy hogy én ezt most nem értem mert nagyon jóban vagyunk sokat beszélgetünk. Ti mit gondoltok?



2018. nov. 12. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából jobban meg kéne ismerned a fiút, mert lehet hogy csak barátok extrákkal kapcsolatot szeretne, de lehet hogy a kérdés amit feltett az inkább volt szarkasztikus és nem komoly. Ismerkedj vele, beszélj néha vele komolyabb dolgokról, beszélj az érzéseidről neki (nem feltétlen az iránta érzettekről) és ha elkezd ős is beszélni az övéiről, akkor véletlen se vágj közben, csak hagyd had mondja ő is el. A lényeg hogy ismerd meg jobban.
2018. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!