Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ismerkedem 1 tunéziai sráccal....

Monick kérdése:

Ismerkedem 1 tunéziai sráccal. Nagy hatással van rám, azért is, mert ő volt az első külföldi, aki magyarul kezdett irni nekem (persze google translete) Nem tudom érdemes-e vele tovább ismerkednem? Hisz olyan sok rosszat hallani, olvasni az arabokról.

Figyelt kérdés
Azt állitja,hogy ő még szűz(31éves)és csak a leendő feleségével hajlandó lefeküdni.Felvetette,hogy én lehetnék ez a leendő felesége.Sokat nem tudok még róla,de nagyon vonz,mint férfi...Ki mit gondol erről???

#muzulmán #muszlin #magyar nő-muszlin fiu
2013. jan. 12. 01:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

romance scam


dating scam


ezekre rákeresve esetleírásokat találsz, ha azok se győznek meg téged, akkor naiv vagy és megérdemled a sorsodat...

2013. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak vízum kell neki, hogy elhagyja az országát, aztán le fog téged nagy ívben toszni.
2013. jan. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
65%

"Felvetette, hogy én lehetnék"...

Itt az a kérdés, hogy mióta és mennyit szoktatok beszélgetni?!

Ha engem kérdezel én nem bíznék meg egy ilyen kapcsolatban még 2 év után sem! De mondjuk én eléggé paranoiás vagyok...

De fő az óvatosság azért!

Áh... miket hordok itt össze... nem kapsz magadnak normális, becsületes magyar embert?

2013. jan. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem itt Londonban van "szerencsem" sok arabbal egyutt dolgozni es hidd el nem alaptalanul mondjak roluk azt a sok rosszat.

Amugy eleg egyertelmu hogy ha igy nulla ismeretseggel mar a hazassagrol beszel akkor az EU-s utlevelre megy ki a dolog. Ha ez eddig neked nem esett le akkor majd tenyleg csak akkor neznel mint a vett malac mikor szo nelkul lelep, te meg nevelheted egyedul a kis Ahmedet.

Sok sikert!

2013. jan. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Igen, a történet alapján valószínűleg kamu a srác, de most tételezzük fel a legjobb szándékot az illetőtől!


Ismerettségből hallott tapasztalatok alapján tudom mondani: az arab férfiakkal NAGYON kell vigyázni. A családba beházasodott európai lányt odavitték, utána rákényszerítették a szokásaikat. Nem hajlamosak arra, hogy multi-kulti családot akarjanak, a nő önállóságát nem nézik jó szemmel. Előfordulhat, hogy a gyereket/asszonyt el sem eresztik többé haza, vagy max. csak az asszonyt, nincstelenül. Ebből lesznek a jó kis multinacionális gyermekelhelyezési ügyek, amikor a magyar anya sehogy sem tudja a gyerekét látni se, akkor sem, ha törvényes joga lenne hozzá.


Akkor kezdj el igazán gyanakodni, ha azt akarja, hogy oda költözz. Vegyél jegyet visszafelé is, nem kis eséllyel szükséged lesz rá!

2013. jan. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús, hogy csak vízumot vagy pénzt akar. Viszont kettőnk közül te ismered a pasast (vagy te sem) tehát csak te tudod megítélni a helyzetet.


Ha érdekel a pasas, aktívan kezdj ismerkedni a kultúrájával:

1) ha rosszban sántikál, észre tudd venni a figyelmeztető jeleket (pl. pénzt kér bármilyen indokkal)

2) ha minden rendben a pasassal és összejöttök, tudd mire számíts. Egy interkulturális párkapcsolat nem éppen egy sétagalopp: alapvető értékrendbeli különbségek vannak (férfi-női szerep, család, munka, baráti kapcsolatok kezelése stb).


Ne csak az arabokról olvass, azokból szaladgál néhány millió a világban. Inkább szűkítsd a témát a tunéziaiakra. Külföldi oldalakon valószínű több információt, tapasztalatot, jó tanácsot találsz. Kezdhetnéd az olvasást mondjuk itt: [link]

2013. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

SOkszor kellett már elmondanom ugyanilyen témában, kedves Kérdező, nézz és olvass más kérdéseket is, rengeteg van erről, mindenféle álláspontról.

Én azt mondom: én eddig úgy tapasztaltam, hogy az a legjobb, ha mindenki a saját vallásából választ magának házastársat. Ha hirtelen házasságot akar az illető, valószínűleg nem égből pottyant szerelmet talált. Hanem egy lehetséges vízumot. Ha egy muslim férfi fleseéget akar, általában otthonról választ magának olyat, akit ismer, mert az az illendő, akit majd választani fog, akitől legszívesebben akar gyereeket: aki ismeri a Koránt, muszlima, arabul tudja tanítani a gyermeküket és nem hoz szégyent a a férfi családjára (pl öltözködéssel, viselkedéssel - és itt nem a lepelbe járásra gondolok mert az megint más téma). Ha tanulmányoznád a vallását, akkor jobban megismerhetnéd őt is, az igényeit. Mert dacára hogy Tunézia is kezd "nyitni" Európa felé, még általában vallásosan nevelik az ottani gyerekeket, a hit nagyon fontos. A vallás a muszlimoknál az élet része! Ezért érdemes muszlim nőnek foglalkoznia a muszlim férfival és akkor nincs az, hogy vita meg veszekedés (a két különböző kultúra és világnézet miatt).

üdv

2013. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat...Nem vagyok naiv,sőt inkább nagyon is gyanakvó...pláne külföldivel.Magyarokkal is,de van is okom rá,hisz a magyarok is megbizhatatlanok.Nem lehet bizni senkiben,és igen,nem találok egy megbizható,normális,MAGYAR embert sem...

Lehet hogy pénzre menne ez a tunéziai srác,de akkor nem jó helyen kopogtat,mert az nekem nincs sajnos.Bár még odáig nem jutottunk,hogy ilyenekről beszéljünk,még a vallás se jött szóba...Ha hivna is ki magához,nem hiszem hogy mennék..Sztem ez marad továbbra is internetes kapcsolatnak,abból nem lehet nagy baj :))))

2013. jan. 12. 13:54
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Már ne haragudj kérdező de szerintem felejtsd el , ez egy muszlim ,igen sok problémád lesz vele ha hozzámész feleségül.


Egy ismerősöm is hozzáment egy muszlimhoz és a pasas azért összeverte mert a csaj egyedül akart elmenni vásárolni és vitatkozott a pasassal.

És a válás sem ment simán de végül sikerült megszabadulnia tőle.


Az a muszlim is nagyon udvarolt , lehozta a csillagokat meg ...stb aztán miután egybekeltek elszabadult a pokol.


A muszlim férfiak nem európai nőknek valók.


A nő náluk csak egy tárgy , mint neked a retikülöd vagy az autód , semmi több.

A nővel ők bármit megtehetnek úgy gondolják.


Jól gondold meg.


Keres német vagy angol férjet de ne muszlim vallásút.

2013. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Az egyik munkatársam összejött egy muszlim sráccal, a srác 2 hét után előjött azzal hogy a lány (magyar) járjon az utcán csadorban.
2013. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!