Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti szeretkeztetek már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti szeretkeztetek már úgy igazán érzéssel és nem csak azért hogy nektek jo legyen?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 05:15
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy, ne röhögtess.
2018. nov. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Persze az a legjobb dolog:)
2018. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
csak így teszem.
2018. nov. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Az a helyzet, hogy 2-3 óráig bírom, nagyon nehezen tudok elmenni. Esetleg, ha több menet van, megszakítás nélkül. Szóval nekem teljesen mindegy, ha csak a saját igényeimre figyelek és gumi nélkül akkor is minimum egy óra (nem felelőtlenségből gumi nélkül hanem, állandó partnerrel aki tablettát szed).

Szóval én inkább a másikra figyelek csak, hogy neki jó legyen.

2018. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4. Gond lehet a vérkeringéseddel vagy a vérnyomásoddal mert ez nem normális. El kéne menned orvoshoz.
2018. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5, alacsony vérnyomásos is vagyok.

De kb az összes haverom így van vele, hogy órákig bírják. (És nem csak a szájuk jár, lánytól is hallottam már vissza)

2018. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez olyan mint az illem: Mindig a lány az első. Lehet mert kicsit megfelelési kényszerem is van... De addig hajtok amíg neki nem lesz jó és majd utána jövök én :D
2018. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 $ Norbi $ ***** válasza:

Szia!

Az, hogy magamnak képes vagyok örömöt okozni, az nem ad elismerést, vagy elégedettséget még akkor sem, ha nem önkielégítésről, hanem egy lánnyal való szeretkezésről beszélek. Nekem az okoz örömet, vagy más szóval engem az izgat, ha biztosra tudom, hogy az, amit csinálok, az a másiknak jó. Ebből kiindulva számomra egy partnerrel való szeretkezés során elengedhetetlen a másik igényeire való odafigyelés és a vágyainak kielégítése. Ilyenkor érzem azt, hogy az intim kapcsolat két, és nem egy emberről szól. Ha ezt nem veszem figyelembe, akkor a húsvér nő egy guminő szerepét veszi át, ami csak arra való, hogy a saját szexuális vágyamat csillapítsam. Ha egy érzelmen, szereteten alapuló szexuális kapcsolatról beszélünk, akkor nemhogy jól, de egyenesen sz*rul esne az, ha csak számomra lenne élvezet a „közös együttlét".

Üdv

20/F

2018. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem engem kérdeztél ugyan, hiszen középkorú nő vagyok, de szerencsémre nem nagyon volt olyan pasim, aki ne figyelt volna rám (és ha lett volna, két próbálkozás után tuti kidobom).

Szóval a szex a maszturbálással ellentétben alapvetően kétszemélyes műfaj, ami akkor a legjobb, ha mind a ketten egymásra és a másikra is odafigyelve kölcsönös megelégedésre csinálják. Persze ehhez az is kell, hogy nőként is vissza merjek jelezni, mi esik jól és mi nem, és ő sem teljesítmény-, hanem örömcentrikusan álljon a dologhoz.

De a skalpvadász-szexuális segédeszköz (vagy ahogy fent fogalmazott valaki, guminő) felállást semmiképp nem nevezném szeretkezésnek...

2018. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!