Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tehetetlennek érzem magam!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetetlennek érzem magam! Tudom nem kéne megtennem ezt a lépést, de egyszerűen nem lehet létezni ezzel az érzéssel. Ez így jó lenne?

Figyelt kérdés

Készülünk a szalagavatóra és az osztálytánc ilyen szerelmes páros lesz.


Megkérdezem hogy tetszik neki a tánc és ha visszakérdez megmondom hogy jó minden CSAK nem azzal táncolok aki tetszik! Ha ebből nem esne le neki akkor valószínűleg leblokkolok és valami hülyeséget csinálok vagy mondok...


Az a baj hogy osztálytársak vagyunk...


Jól elvagyunk együtt néha keresi a társaságomat


Totál bele vagyok esve!


Valami tanácsot tudnátok adni?


2018. szept. 4. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy nekem leesne-e ez, hogy nem azzal táncolsz, akivel szeretnél, de próbáld meg, és ha visszakérdez, hogy ki az, akkor mondd el.

Vagy csak simán menj oda és mondd el, hogy te jobban örülnél neki:)

2018. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MessorKing18 ***** válasza:
Nem tudom hogy mit kéne tenni de drukkolok neked.
2018. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!