Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiúk, akik nem feltétlen a külsőt nézik?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem nézik, mert valamilyen szinten fontos az is.. csak nem a kulso a lényeg 😄 (szokás mondani, hogy “külső megfog, belső megtart”)

Meg mondjuk szeretik még a fiúk, ha egy lány nem nagyon vékony?

Fiúk! (15-20 éves korosztály)


2018. nov. 17. 17:58
 1/8 DollarDog ***** válasza:

Jelen! Személyszerint nekem például a nagyon vékony lányok annyira nem jönnek be. A belső az ami igazán megfog egy lányban, valamint szerintem egyáltalán nem gond ha a lányon van egy kis felesleg és nem kórosan vékony.


19F

2018. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Nincsenek
2018. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DollarDog ***** válasza:
76%

Eléggé szűk látókörű vagy #2

Most vagy lány vagy aki sokat csalódott a fiukban, mert sok olyat fogtál ki aki csak a külsőt tartotta fontosabbnak. Vagy fiu vagy de akkor valami gengszter fajta😂😂


Egy szó mint száz, kivételek mindig is voltak, vannak, és lesznek is. Meg kell találni ezekez. 🙄

2018. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen én is ilyen vagyok csak sajnos őket a lányok nem igazán becsülik meg....:/

19f

2018. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen, vannak. Én már egy jó ideje csak a belsőt nézem és érzem, mert a külső már annyira nem izgató.
2018. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Itt a kettes. DollarDog te meg valami kis incel upvote huszár lehetsz aki egésznapos “csajozik” a gyakorin
2018. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak. Egy nagyon jo baratom egy ilyen fiu es az exeit elnezve nagyon nem nezi a kulsot 😂😂 pedig o nemrossz
2018. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha megvan olyan szintű kinézet, hogy össze tudtok jönni, akkor egy idő után téged fog látni a legszebbnek, mert ez így működik, lehet tagadni, meg leszólni, de ez van.


19/f

2018. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!