Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet ettől is? Nem kell...

Ez lehet ettől is? Nem kell feltétlen nagyon rosszra gondoljak, mint pl. rák és hasonlók?

Figyelt kérdés
Van 3 gyerekem. Császárral szültem mindegyiket. Dohányzom, refluxos lettem sav és stb. Nem jött meg a menstruációm, pedig védekeztem párommal. Fáradékony vagyok, mostanában fáj a hátam és a gyomrom is, de savlekötővel elmúlik a gyomorfájás. Voltmár, hogy hánytam is a stressztől. A gyomorfájás hamarább kezdődött, mint a hátfájás és tudni kell azt is, hogy neha gyengének is érzem magam, de vashiányom is volt már. Ráadásul túlsúlyos is vagyok és dohányzom is. Negatív kommenteket légyszi ne csak tanácsot szeretnék és, hogy feltétlen súlyosan rossz dologra kell e gondoljak orvoshoz is fogok menni.
2018. nov. 7. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a szóismétlésért és az ékezet hiányért.
2018. nov. 7. 20:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csinálj először.
2018. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok, már megvolt van időpontom nődokihoz is jövőhétre. :)
2018. nov. 7. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szál cigaretta a vér oxigén szállító képességét kb. 15%-kal csökkenti, a tökéletlen égés miatt szénmonoxid keletkezik ugyanis, az oxigénhiány pedig fáradtságot okoz. A túlsúly rontja a testtartást, ülőmunkánál pedig okozhat gyomor- és hátfájást.
2018. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hátfájás lehet a terhességtől is. Kálcium és magnézium hiányod van. A savlekötővel óvatosan, ha megtartod a babát. A gyengeség a terhességtől lehet. A gyomorproblémák súlyosbodása is ugyanettől. A dohányzást abba kellene hagynod, és rengeteg vitamint kell szedned.
2018. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!