Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan próbálkozzak nála ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak nála ha jelenleg csak barátnak tekint?

Figyelt kérdés
Egy lány aki pár hónapja ismerek, csak barátnak tekint és nem tudom hogyan közeledjek felé. Nem akarom leégetni magam. Próbálom érintgetni, ölelgetni, eléggé kínosan érzem magam. Nem tudom hogyan lépjek.
2018. nov. 18. 04:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindent be akarok vetni élőben segítsetek. Ma délután talizunk. Ha elutasít én befejeztem vele. Nem akarok barátzónába maradni
2018. nov. 18. 04:27
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan öleljem meg vagy hogyan vezessem rá? Nem akarom kínos helyzetbe hozni se őt, se magamat. Valahogy el akarok jutni a csókig de így barátságból nagyon nehéz. Nem szoktuk még megölelni se egymást. Fure lenne egyből érintkezni.
2018. nov. 18. 04:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy reagálna pl ha átkarolnám hátulról, elkezdeném puszilgatni vagy valami. Egyből leesne neki hogy mit akarok. És nem merek lépni, félek hogy ellök vagy valami vagy csúnyán elutasít és az nem hiányzik. Lerombolódna az önbizalmam is meg minden
2018. nov. 18. 04:59
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ilyen csak az amcsi romantikus vígjátékokban van, hogy minden előzmény nélkül elcsattan egy csók vagy az ölelésből rájön a csaj, hogy mit akar a pasi, és boldogan élnek, míg meg nem halnak.

Nemrég én is hasonló helyzetben voltam, de hála az égnek, hogy csak megírtam neki, hogy mi a szitu, és így kevésbé volt kínos a visszautasítása. Én a helyedben egyenes lennék és megmondanám neki, hogy: "Vonzódom hozzád, és egyre többet gondolok arra, hogy mi lenne, ha egy pár lennénk. Ha valamilyen szinten te is vonzódsz hozzám, adhatnánk ennek egy esélyt." Például.


A leégést nem azzal tudod elkerülni, hogy mindenképpen összejön a csaj, hanem azzal, hogy éretten elfogadod azt is, ha ő nem akar semmit. Nem kell játszmázni, nem kell drámázni, csak elfogadni, hogy nem vonzódhat mindenki mindenkihez. Azt viszont jó ötletnek tartom, hogy visszautasítás esetén minimalizálni akarod a kapcsolatot. Én még hónapokig áltattam magam azzal, hogy "De biztos van még esélyem, ha...". Hát nem volt esélyem, csak kínoztam magam még hónapokig a hamus reménnyel.


Sok szerencsét!

2018. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelekkel akarom rávezetni, nem szóval. Pl most megölelném hosszan, szerintem nem lökne el de nem tudom hogy tetszene e neki.
2018. nov. 18. 11:12
 6/7 anonim válasza:
Fogadjunk, hogy nem mertél neki azóta se szólni. :P
2018. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mertem, csak barátkozni akar. Már rég nem érdekel :D
2018. nov. 30. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!