Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik osztálytársamnak ugyanaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik osztálytársamnak ugyanaz a srác tetszik, mint nekem. Miért jött oda hozzám, hogy egy harmadik lányt ócsároljon, akinek elvileg szintén bejön a fiú? (Lent picit bővebben)

Figyelt kérdés

Szóval, az, hogy mindkettőnknek ugyanaz tetszik afféle kimondatlan tény köztünk egy pár hete. Alapvetően nem viselkedünk egymással ellenségesen, és egy szót sem váltottunk semmi témához kapcsolódóról, egészen tegnap estig.

Szalagavató afteren a semmiből egyszercsak ott termett mellettem a csaj, és enyhén illumináltan tudtomra adta, hogy az egyik jelenlévő lány hogyan követte "a srácot" és próbált a közelébe férkőzni, és hogy ez persze miféle állatias viselkedés és botrányos bűn.

Miért csinálta ezt? Miért pont nekem adta elő, mikor tudja, hogy "vetélytársak" vagyunk?



2018. nov. 18. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs de szívesen cserélnék a sráccal:D
2018. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyire fogalma egyedi lenne ez a szituáció? Senkisek semmi ötlete :D
2018. nov. 22. 18:52
 3/3 anonim válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz 😂


A kérdésre: talán csak azt akarta a csaj, hogy ki is mondd, amit eddig nem mondtatok ki nyíltan egymás előtt.

De igazából bármi lehetett, "enyhén illuminált" állapotban lehetnek érdekes gondolatai az embernek, ami józanon eszébe se jutna.

2018. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!