Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mar regebb megismertem egy...

Mar regebb megismertem egy lany, szeruntetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar regebb megismertem egy lanyt, nagyon joba kerultunk, meg is tetszett. Mar az elso "randinkon" azt mondta hogy most nem akar kapcsolatot, annak mar negy honapja. Negy hete egy bulin viszont ossze volt dabajodva az egyik fiu "baratjaval". Emmiatt egy jo kethetig nem is beszeltunk, mar a bulin mikor lattam lesokkolt, a bulin tett dolog iranti nemtetszesem elegge kimutattam, ahogy tudtam kerultem is. Utanna valahogy megint elkezdtunk beszelgetni, o irt ram. Mikor rakerdeztem azona bulin tortentekre elmondta hogy csak ott tartott a bulin utanna mar nem is beszelgetnek, s hogy ezzel elcsesztek egy baratsagot. Igazabol a srac nyomult ra, aztan o is benne volt. Elcsattant egy csok is.

Most decemver 5 en lesz meg egy buli es szerintetek ezen beprobalkozzam nala, vagy varjak meg kicsit, vagy haggyam az egeszet a p*csaba, meg mindig tetszik az a lany. Az egyik legrosszabb ami a kozelmultban tortent velem hogy lattam amit, es hogy nem beszeltunk meg olyan hideg tavolsagtarto voltam vele. Kiszonom elore is az iszinte velemebyeteket



#lány #csók #buli #tetszik #harmadik fel
2014. nov. 29. 04:48
 1/5 anonim válasza:

A bulin ne....most mondta hogy igy cseszett el egy baratsagot nem hiszem hogy lenne olyan hulye hogy akkor veled is belemegy.....sot.

Viszont szerintem lehet koztetek valami de csak akkor ha odafigyelsz ra hogy erezze hogy te mellette allsz es felted. Es utana esetleg elhivhatod valahova es elmondhatod neki mit erzel. De varj meg vele szerintem.

2014. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi ;) es mit gondolsz arrol ha a buli utan nem szajon hanem nyakon vagy kezen csokolnam meg, a szajcsok megis elmond mindent. Habar a tobbi is kozeljar, azert masabb. Eggyaltalan adjak e a megszokott arcpuszin kuvul mast?
2014. nov. 29. 09:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Korabban mielott az az eset tortent volna annyira kozel kerultem hozza, hogy a kozelebbi ismeroseim azt kerdeztek, eggyuttvagytok? Csak nem szeretnem ha csak barat lennek a szemeben... Az fajna
2014. nov. 29. 09:59
 4/5 anonim válasza:

Arcra puszi belefér szerinte. :)

Majd kialakulnak a dolgok és lesz esélyed neked is csak várd ki a megfelelő alkalmat. Addig pedig maradj mellette mint barát. Mert biztos sokat jelentesz neki, ha nem is annyit mint ő neked.

2014. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak ettol felek hogy annyira barat maradok neki hogy mast mar nem akar majd tolem :-?? De ot is nagyon bantotta mukir nem beszeltunk, ugy vette mintha ossze lenbebk veszve es ez neki sem esett jol. Most ugy erzem jobban eltudunk beszelgetni, mint a bulis eset elott. Nagyon szeretnem ha robbek lebbebk egymasbak mint csak barat, sztm o is erez irantam tobbet mint barat, csak nem tudom hogy deruthetnem ki mit is pontosan?
2014. dec. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!