Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőm tetszik neki? Miért?

A barátnőm tetszik neki? Miért?

Figyelt kérdés

Pár napja megismertem egy srácot. Nagyon megtetszett, rengeteget beszélgettünk, egyszer facebookon is. De a barátnőm is ráírt. Tudom, hogy neki nem tetszik, hisz még szerelmes az exébe. De ennek a srácnak valószínűleg megtetszett a barátnőm. Igen félénk vagyok olyan téren, hogy írjak a srácnak. És azt sem tudom, hogy hogy tudnám a barátnőm tudtára hozni, hogy nagyon zavar, hogy beszélget azzal a fiúval.

Mit tegyek? :/



2014. máj. 21. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
írj ki egy kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra
2014. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1. tökéletesen megválaszolta. nincs több hozzáfűznivaló :)
2014. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kizárólag akkor, ha oda is kommentározol valami "vicceset" :)
2014. máj. 21. 00:42
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
kommentározol xDDDD
2014. máj. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Válaszolok ha már a sok "gyökér" nem képes.


Először is veszel egy marha fejet, amit teliholdkor egy boszorkány csillagközepébe teszel ami körül van egy Dávid csillag a csillagok minden ágához teszel egy hupike törpike figurát, mindezt a laptopod tetején miközben meg van nyitva bnőd és a fiú adatlapja. Kell még egy élő csirke aminek lecsapod a fejét közpe kántálod a következőt térden állva 32° észak keletnek "Ídes anyám Ídes apám jönni nagy fekete fiú mutatni hosszú lécet ráülni lécre de annak eltűnni fele Ídesanyám Ídesapám fiú kihúzni léc valami fehér csorogni szoknya alól"

2014. máj. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok :)Irány a stend-up comedy! ne hagyjunk veszni ekkora tehetségeket!
2014. máj. 21. 00:49
 7/13 anonim ***** válasza:
bocs, cirkusz az én pályám..
2014. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mert most komolyan mit szeretnél itt olvasni válaszként? van bármi más válasz erre, mint hogy szólsz a barátnődnek?
2014. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En nemtudom mitkell itt ciganykodnotok.. ;) aki nemtud rendes valaszt adni az ne is irjon :)
2014. máj. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha a gyereknek nem kellesz akkor nem kellesz. Ennyi a sztori.


amúgy gratula a barátnődhöz. Ha ilyen tehetséggel alakítod a kapcsolataidat,akkor inkább találomra válasz magadnak pasit. Jobban jársz hidd el.

2014. máj. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!