Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki, hogy fontos nekem?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult köztünk a dolog, szóval nem is fogok belemenni. Úgy néz ki, hogy tetszünk egymásnak. Szeretném neki kimutatni, hogy fontos nekem (bár elég sokáig nem fogunk most talalkozni). Esetleg valami aranyos kis üzenetre, vagy valami kis gesztusra gondoltam. 17/L és 17/F

2018. nov. 18. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen ki is jelenthetnéd. Esetleg mindennap kimutathatod neki egyszerűen, vigyázz magadra, siess haza vagy érdeklődéssel, hogy telt a napja ?
2018. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"bár elég sokáig nem fogunk most talalkozni" ez itt a kulcs: lepd meg, azzal hogy mégis találkoztok valahogyan (persze meglepetésből) és akkor elviszed valahova (kávé, süti, stb...).
2018. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A második sajnos nem kivitelezhető, de az első segített, köszönöm :)
2018. nov. 20. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!