Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú és mindig a szemembe néz, mosolyog rám, és úgy érzem mindig figyel Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú sokszor keresi veled a szemkontaktust, valószínűleg akar valamit. Menj oda beszélgetni hozzá, aztán majd kiderül.
2018. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi💘 amúgy sokszor beszélgetünk egymással és barátok is vagyunk 😍😍💖💖
2018. okt. 16. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd el holnap valahova, aztán majd alakul :D
2018. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én azt szeretném (hogyha szerelmes belém) akkor ő mondja el mert én nem merem
2018. okt. 17. 06:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem mered? :D Mondd el neki mit érzel. A te korodban még nem tudjátok kinyilvánítani az érzelmeiteket, szóval ki kell mondanod mit érzel, vagy nem lesz belőle semmi.
2018. okt. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
tudod te mi a szerelem, csak meg akar hágni
2018. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
50%
Én is csak figyelek mostanában egy lányt már pár hónapja, és nem megy ki a fejemből, de tudom, hogy max 8-10 percnyi beszédtémám lenne, aztán besülnék. Látom rajta, hogy bosszantja, hogy nem megyek oda hozzá. Nem olvasok, nem járok színházba, mostanában új filmet sem néztem, nem voltam sehol. Túl sokat foglalkoztam elektronikával, és pihenésképpen egy orange pi primehoz csinálok video drivert, de még nem tökéletes, és emiatt nem sokat alszom. Éjfélig a laboromban bagolykodom általában, 5-kor megyek dolgozni. Hetek óta. Nem szeretném őt elrontani, annyira szép és kedves, és sokkal jobbat érdemel, mint én. De jól esik nézni.
2018. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!