Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy valaki törődni szeretne velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 4 hónapja megismertem egy fiút. Előtte csak egy barátom volt, de nem volt túl hosszú életű a dolog, mert hamar felismertem, hogy nem vagyok belé szerelmes. Viszont elég csúnyán lett vége, és azóta valahogy félek kapcsolatot kialakítani valakivel, vagy épp megcsókolni...

A mostani srác elképesztően rendes, figyelmes, nagyon szerelmes belém, és egyértelműen én is többet érzek iránta. Néha teljesen triviálisnak gondolom, hogy vele akarok lenni, néha viszont rám tör ez a frusztráció, hogy mennyire félek egy kapcsolattól, és teljesen átadni magam valakinek, vagy a bizalmamba engedni...

Többször is megpróbált már megcsókolni, és mindig elhajoltam. Nem értem a saját reakciómat, mikor én magam is szeretném, és szeretnék vele lenni, de egyszerűen annyira félek a rossz tapasztalatok miatt...

Ő teljes mértékben elfogadta mindig, hogy nem állok erre készen, de félek, hogy egy idő után beleun a várakozásba, pedig igazán nem áll szándékomban szórakozni vele...

Tudom, hogy ezzel egyszer mindenképp szembe kell néznem, és nem is találhatnék tökéletesebb társat a feladatra, de egyszerűen képtelen vagyok erre... És tudom, hogy nem arról van szó, hogy érzelmileg éretlen lennék ehhez, viszont azt nem tudom, hogy akkor miről.


Valakinek van valamilyen ötlete esetleg, hogy hogyan győzhetném le ezt a félelmemet?


Előre is köszönöm a válaszokat!


18 éves, eléggé kétségbeesett lány


2018. nov. 20. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát még nem is csókolóztál mert ennyire zárkózott vagy ? Igazából ami nem megy nem kell eröltetni, ha sokadik próbálkozásra sem sikerül akkor számításba kell venned, hogy számodra mégsem ő az aki kifog téged húzni ebből.
2018. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De, csókolóztam előtte egyszer, csak nagyon rossz volt, és azóta tartok ettől az egésztől.
2018. nov. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!