Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el azt a tényt magamról, hogy nem lesz soha senkim?

Figyelt kérdés

Az önnizalmam a tengerszint alatt úszik, egyszerűen nem tudok ellene már mit tenni, dagadt vagyok és ronda, és egyszerűen nehezen is nyílok meg mások felé.

Kétségbe vagyok esve, de már ideje lenne bevallanom magamnak teljesen, és elfogadnom egészében, hogy nem lesz senkim se.


17L



2018. nov. 12. 23:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nincs lehetőséged arra, hogy változtass? Miért vagy kövér ?
2018. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem rökre segít, ha minden este álomba sírod magadat.
2018. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok
2018. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert vagyok kover, nem etkezem egeszsegtelenul,ket eve vega vagyok es semmi chipset meg hasonlo cukros uditoket nem viszek be. Ennek tetejeben rengeteg vuzet iszom a borom megis egy rakli
2018. nov. 13. 00:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked, hogy egészséges ételekből nem lehet sok kalóriát enni? Hacsak nincs valami átkozottul fura betegséged, lefogyhatsz, ha tényleg akarsz és eleget teszel érte.


Én már nem vagyok tini, de szerintem akkor is elég furának tartottam, ha valaki előre biztos volt benne, hogy neki sosem lesz senkije... Miért ne lehetne? Nem kell elfogadni azt, ami nemhogy nem bizonyos, de az esélye is bizonyára igen kicsi.

2018. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Figyú, az emberek rettentően különbözőek, rettentően különböző "ízléssel", ergo eltérnek a vélemények arról, hogy mi szép. Vannak, akik a telt nőket kedvelik, vannak akik a nagy szemeket, kerek arcot, míg egyeseknek ez visszataszító. 17 éves vagy, fiatal, előtted az élet, még rengeteg emberrel fogsz találkozni, rengeteget fogsz változni.

Fontold meg azt is, hogy ha te csúnyának látod magad, hogy várhatod el, hogy más szépnek lásson? Kicsit dolgozz magadon, nézz a tükörbe, próbáld felfedezni, azt ami tetszik magadban.

2018. nov. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen szexcsetelnék veled így is :)
2018. nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mozogni is kéne baba, amúgy van aki szereti a vastagakat, de ha zavar akkor menj orvoshoz.
2018. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ne is fogadd el. Én pl imádom a kövérebb nőket. És vannak dagi párok is. Egyébként ha ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan.
2018. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
privátot nem írok biztos kaptál eleget de ha beszélgetnél nekem is írhatsz esetleg.
2018. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!