Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a lány barátomnak, hogy az ő barátnője tetszik?

Figyelt kérdés
Szerintetek ellenezné, hogy együtt legyünk, vagy támogatná?

2018. nov. 22. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Baromira féltékeny lenne. Minek mondanád el?! Akkor elmondhatod, ha kérdezi. Mert a barátságban őszintének kell lenni. De amúgy ne hergeld feleslegesen!!!


Tapasztalt róka vagyok, tudom mit beszélek.

29F

2018. nov. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ėn nem igazán hiszek a fiú lány barátságban. előbb utobb mindig kiderűl hogy valamelyikük belezúg a másikba.

de ha 100 százalėkik biztos vagy benne hogy a barátnőd nem ėrez semmit irántad akkor mondd el. rögtön lâtni fogod a reakcioján hogy mi a helyzet.

2018. nov. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit félreértitek. Ez a lány barát semmilyen téren nem áll közel hozzám, csak akkor szoktunk beszélgetni, ha suliban éppen egymás mellett, vagy közel ülünk egymáshoz, de amúgy teljesen más világ vagyunk mindketten. Nem szoktunk sulin kívül találkozni, vagy ráírni egymásra. Itt egyszerűen arról van szó, hogy az ő legjobb barátja nekem nagyon tetszik, és hogy szerintetek elmondjam-e ezt neki, hátha tud tanácsokat adni, vagy egyből elmondani, hogy miért e kezdjek ki vele (nem illünk össze, mással van eyütt stb.).
2018. nov. 23. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Tapasztalt vagyok, ne mondd el! Ha nem akarod kockáztatni a kapcsolatodat, barátságodat ezzel a lánnyal, ne tedd, mert majdnem biztos, hogy az egyik fél többet érez és ha elmondásod alapján itt nem te vagy az a bizonyos fél, akkor a leányzó az...


Én egyszer elkövettem azt a hibát, hogy elmondtam egy "lány barátnak" hogy tetszik a barátnője és nagyon nem kellett volna, így utólag. Max kezdj el nyitni a bizonyos barátnő felé, de(ahogy előttem is írták) ne hergeld előre a másik lányt, aki barátzónában van.

2018. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megint nem voltam pontos. Nincs köztünk semmi, és sohasem lesz. Beszélni is csak nagyon ritkán szoktunk, nincs is közös témánk, itt szóba sem jöhet olyan, hogy egyikünk beleszeret a másikba.
2018. nov. 23. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

mivel lány barátodnak nevezted, igy mindenki arra gondolt hogy tėnyleg baratok vagytok..

Most meg azt irod hogy igazabol csak párszót beszėltek.

Ebben az esetben plâne nem ėrtem miėrt akarod hogy tudjon rola. vagy kiakarod nyomozni általa hogy te ia tetszel e a kiszemelt lánynak?

2018. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát hogyha beszélni is alig beszéltek állításod szerint, akkor az meg már nem barátság.
2018. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!