Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Olyan idilli volt mint amilyennek a tinifilmek lefestik ? Nagy volt a szerelem ? Milyen közös programokat csináltatok az elején ? Hogy ismerkedtetek meg ? Szexeltetek ? Mennyi volt közöttetek a korkülönbség ?

2018. nov. 22. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most van az első párkapcsolatom. 18 évesen ismertem meg a barátomat. Annyira talán nem idilli, mert távkapcsolat... hétvégente tudunk csak találkozni...😬 viszont nagy a szerelem mindkettőnk részéről!🥰

Az első pár randin sétálgattunk, fagyiztunk, moziba mentünk, mekiztünk, nálunk voltunk, sütöttünk közösen...

Tinderen ismertük meg egymást 😄

És igen, a szex is része a kapcsolatnak!:)

4 év a korkülönbség.

2018. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

“Nektek milyen volt az első kapcsolatotok?”

Viszonylag jó.


“Olyan idilli volt mint amilyennek a tinifilmek lefestik ? ”

Pár hónapig talán.


“Nagy volt a szerelem ?”

Igen.


“Milyen közös programokat csináltatok az elején ?”

park, mozi,vadaspark, tisza-part, egymáshoz járás stb


“Hogy ismerkedtetek meg ? ”

Egy közös ismerősön keresztül.


“Szexeltetek ?”

Igen.


“Mennyi volt közöttetek a korkülönbség ?”

1 év.

2018. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A tinifilmek az parasztvakítás, álmodozni jó de egyáltalán nem olyan.

Egy társkeresőre regiztem, majd rámírt egy lány vakrandira akiről azt se tudtam kicsoda és hogy néz ki. Majd megbeszéltünk egy talit a szökőkútnál.

Suli után össze is jöttünk, nagyokat dumcsiztunk mire kiderült hogy a gyerekkori játszópajtások voltunk, szüleink pedig barátok.

Innentől kezdve már minden alakult rendesen.

Rengeteget randizgattunk, kirándulás, strand, közös kávézás, kertiparti és természetesen szex is. El kell mondanom óriási volt az első együttlét mert mindketten nagyon akartuk. Kb. az ötödik randi után került sor rá, pontosan a szülinapom.

2018. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolat: 15 éves voltam, most pedig 17 és együtt vagyunk azóta is. Én nem írnék részletes dolgot a kapcsolatomról, mert nehezen hihető el. (attól még igaz)

De ezekre választ adok:

Igen, nagy a szerelem, de már inkább egy nagyon mély kötődés és szeretet alakult ki, ami nekem értékesebb. Vannak programok és beszélgetések egyaránt. Ettől nem kell félnünk.

2018. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

“Nektek milyen volt az első kapcsolatotok?”


Egy nagy rakás trágya.



“Olyan idilli volt mint amilyennek a tinifilmek lefestik ? ”


Nem.



“Nagy volt a szerelem ?”


Azthittem eleinte...



“Milyen közös programokat csináltatok az elején ?”


Az közös program, ha bent ülünk a lakásba és hallgatom, hogy anyázik a gép elött ülve?



“Hogy ismerkedtetek meg ? ”


Egy közös ismerősön keresztül.



“Szexeltetek ?”


Beleegyezésem nélkül sajna megtörtént.



“Mennyi volt közöttetek a korkülönbség ?”


1 év.

2018. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát megerőszakolt ? :O Vagy álmodban vagy hogyan ? Köszi a válaszokat !
2018. nov. 22. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most is tart. 15 évesen jöttünk össze, most 18-ak vagyunk.

Hogy milyen? Érett. Nem az a tipikus tiniszerelem és sosem volt az. És el nem tudnék képzelni jobbat. Természetesen vannak hullámhegyek és hullámvölgyek, de mindig mindent megoldunk együtt.


Olyan idilli volt, mint a filmekben? A rózsaszín ködös időszakban talán igen, de már akkor is sokkal mélyebb volt. Egyébként szerintem sokkal jobb és boldogabb, mint a filmes cukorszirupos hülyeség.

Nagy volt a szerelem? Gondolom itt is a rózsaszín ködre gondolsz 🙄 Azóta átalakult egy sokkal mélyebb szeretetté és összetartozás-érzéssé.


Milyen közös programokat csináltatok az elején? Rengeteget sétáltunk és csak beszélgettünk, beszélgettünk, beszélgettünk....


Hogy ismerkedtetek meg? A gimis gólyatáborban.


Szexeltetek? Picit több mint egy év után feküdtünk le először.


Korkülönbség? Fél évvel idősebb nálam.

2018. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Igen olyan volt bár sokat veszekedtünk.Nagyon nagy volt a szerelem. Nagyon szerettük egymást.Sétáltunk a parkban,beültünk enni valahova,otthon filmeztünk. Én 13 voltam ő 15,amikor megismerkedtünk. Elsők voltunk egymásnak 1 év után feküdtünk le,akkor 14 voltam ő 16. Másfél éve voltunk együtt, amikor szakítottunk. Azóta eltelt 10 év és barátok vagyunk. Havonta 2x legalább beszélünk. Én már férjnél vagyok és van egy kislányom,neki komoly kapcsolata van. A kapcsolat nem jött össze,de a barátság azóta is tart. Semmit sem bántam meg örülök neki, hogy megismertem. :)
2018. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Utolsot kerdezem


Akkor most vagy 24 igaz? Azz hogy most komolya kapcsolata van a kislanyodra ertetted vagy a az elso kapcsolatos ferfira? Eleg felreertheto es ha 24 vagy hany eves a kislanyod ha mar komoly kapcsolatban van ?

2018. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!