Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most melyiket érdemes követni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyiket érdemes követni? Szakítás utan.

Figyelt kérdés

Az elengedtem mert szerettem es visszajön.

Vagy a vonzastorvenye h boldog vagyok elhiszem h velem van?


2018. nov. 23. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Inkább felfogom, hogy ami nem megy, azt ne erőltessük és ha az én hibámból ért véget, tanulok belőle. Nem keseredek el, nem leszek depressziós, mert az életben sokkal nagyobb és fájdalmasabb dolgok történnek. Nem haragszom a volt páromra, oka volt, hogy nem működött, de felemelem a fejem és tovább lépek.
2018. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a pozitívitást :D
2018. nov. 23. 17:41
 3/3 anonim válasza:

Nem teljesen értem a kérdés lényegét.

Szeretjük egymást?Elmondom neki hogy szeretem és nem akarok szakìtani,mindent elkövetek hogy működjön.

Ha már nem szeretjük egymást/vagy az egyik fél már nem,akkor tovább lépek,de onnantól egyikben sem reménykedek

2018. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!