Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan próbáljam meghódítani?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam meghódítani? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már lassan 4 éve ismerek. Régebben már voltam bele szerelmes, de azt hittem hogy az elmúlt már. De mostanában folyamatosan ő jár a fejemben, mindig őt bámulom a suliban is, és még álmodni is róla álmodok. Egyszerűen mindig rá gondolok. De sajnos nem tudom, hogy hogyan érjem el, hogy ő is szeressen. Régebben próbálkoztam már, és már majdnem összejött, de végül aztán belezúgott a legjobb barátomba, de szerencsére nem jöttek össze ( a baratámonak egyáltalán nem jött be). És nem tudom, hogy most mivel próbálkozzak, hogy sikerem legyen. Szoktam vele beszélgetni, és a humoromat is bírja. Már korábban hívtam el szórakozni, de végül ott se sikerült semmit se összehoznom. Nagyon béna vagyok tudom. Most próbálkoznék azzal hogy majd Messengeren beszélgetünk, de egyszerűen ötletem sincs, hogy mivel írjak rá. Mert a múltkori próbálkozásom ezen a téren is kudarcba fulladt. Szerintetek mit csináljak?

2018. nov. 23. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ha messengeren akarsz írni neki akkor gondolkozz valami közös dolgon vagy hívd el ott valahova ha nem talalkoztok rendszeresen
2018. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találkozunk, de amikor a suliban vagyunk, akkor mindig ott vannak a barátnői, és hát ugye, elégggé zavaróak amikor megpróbálok vele beszélni. Ezért nem jön a suliban össze semmi. És mondtam, hogy már hívtam el de nekem ott se sikerült semmi.
2018. nov. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!