Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mindenkinek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek meg van a maga párja?

Figyelt kérdés

Ránézek emberekre és csak azért nem tetszik a lány mert, nem jó a stílusa. Összeismerkedek egy lánnyal és utána mikor igazán megismerem, sztornó az egész, mert nekem nem ez kell.

Szóval külső és belső se felel meg.


Nem, tudom szerintem fontos az, hogy az én szemembe szép legyen a lány jól nézzen ki és a stílusa is jó legyen. Ez a külső része. Egyszer már találtam egy ilyen lányt akinél ez jó volt, csak ő belülről nem volt százas...


És az eddigi kapcsolataim közül mindig besült, lesz olyan lány az életembe aki tényleg tökéletes? és 100/100



Sok ismerősömnél láttom, ahogy kiraják a képüket a párjukkal és hogy mennyire szeretik egymást


2018. nov. 27. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lesz. Ne izgulj. :)
2018. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tokeletes nincs. Minden komprumisszumos csak attol fugg milyen mertekben :D
2018. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló mindent leírt! ;)
2018. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a párja, csak nem mindenki találja meg.
2018. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Nem gondolom, hogy van a tipikus nagy "Ő". Sem tökéletes ember. Csak számunkra tökéletes ember... Mikor elfogadjuk a hibáit. Én eszerint elek...
2018. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, pontosan én megtaláltam már a nagy ő-t, de én neki soha nem leszek az, meg másnak se, szóval ez ilyen.
2018. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, köszönöm a válaszodat. Akkor ezek szerint, ne várjam a nagy őt, menjek dugni:D
2018. nov. 27. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Naaa, azert nem igy ertettem :D olyat meg találhatsz, akinek el tudod fogadni a hibáit es veluk egyutt is szeretni tudod, de ne éljünk álomvilágában, nincs tokeltes semmiből. (Mindenféle pesszimizmus nelkul, de ez van :D)
2018. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nincs mindenkinek párja, ez egy szentimentalista baromság.
2018. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!