Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek lesz egyszer párja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek lesz egyszer párja?

Figyelt kérdés
Még annak is, aki mindenfajta kezdeményezéstől fél és tele van gátlásokkal?? Vagy nekik csak úgy lehet, ha legyőzik ezeket?
2017. máj. 31. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
He?
2017. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég fogyatékul írtam le, szóval johos a he, magyarán a következőt kérdezem:


Ha kicsit sem mer kezdeményezni az ember, akkor lehet-e valakije? ELvégre ismerkedéshez a kezdeményezés nélkülözhetetlen és én biztos vagyok benne, hogy soha de soha nem fogok tudni majd kezdeményezni, így jogosan tartom fent azt az opciót, hogy nekem soha de soha nem lesz senkim..

2017. máj. 31. 18:07
 3/5 anonim válasza:
Fiú vagy?
2017. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz mindenkinek párja, de ha kezdeményezel, már eleve több eséllyel indulsz, mintha nem tennéd meg.
2017. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lesz - számtalan oka van, h. miért.

Sok ember nem találja meg a társát, sőt még egy olyan embert sem, akivel egy ideig jól tudja érezni magát.

Azért érdemes próbálkozni ;)

2017. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!