Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy szingli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy szingli de körülötte meg mindenkinek van párja?

Figyelt kérdés
Hogy élitek ezt meg? Én 1 lúzer gyereknek tartom magam emiatt..családba mindenkinek van párja..csak nekem nem. Pl mikor buszozok sokszor akik fiatalok ott vannak buszon leülnek elém vagy akárhova és nézhetem ahogy csókolóznak, együtt vannak amíg én egyedül kussba ülök:/

2018. ápr. 10. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy körülöttem mindenkinek van, de soknak az biztos. Hát igen, néha kicsit fáj másokat nézni, ahogy boldogok együtt, de ez van. Majd nekünk is lesz párunk.
2018. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd 1 következő életben hátha:p
2018. ápr. 10. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szingli vagyok, hanem magányos, vagy egyedülálló. Nem tudom mi az ideális megfogalmazás arra, hogy szeretnék, de nem jön össze semmi. Talán lúzer?

Baromi rossz érzés. Régi osztálytársak, barátok megházasodtak, valakik már a második gyereküket várják, mindenki kézenfogva sétál... Hiába tetszik valaki, megkeresem a neten, kapcsolatban. Mindenki, közel s távol mindenki, pedig évekkel fiatalabbak nálam. Nekem meg még kapcsolatom sem volt. Kicsi a család, már nem is kérdezik, hogy mi van ezügyben, tudják, hogy reménytelen.

2018. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, én legalább annyit tehetek, hogy nem kell néznem, mert be vagyok zárkózva teljesen, de így is rossz, főleg úgy hogy aki tönkretette az életem meg él és virul, hát ez van sajnos, lehetne rosszabb is nem?
2018. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az összes közeli barátomnak van most kapcsolata én meg full egyedül vagyok, hidd el átérzem tesó:/
2018. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok még, de félek ha most nem megy a párkeresés, később sem fog menni...

17f

2018. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az vagy aminek magadat tartod. Én eleve nem foglalkozom más életével. De mondok konkrét példát adott 1 pár a csávó nem akart menni a Balatonra nyaralni de a csaj igen és ott rágta a fülét a gyereknek h de drágám így meg úgy.


Mikor a gyerek mondta h erre nem akar pénzt költeni.

Én meg majdnem kiröhögtem őket így az irodában.

Nekem abszolút nem gond h nincs.

2018. ápr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!