Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Menthetetlenül beleestem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlenül beleestem az osztalytarsamba, hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Mindketten 10.esek vagyunk es mar egy ideje nagyon tetszik es pentek ota nagyon sokat ven velunk, abban a barati tarsasagban amiben en vagyok. Hogyan kezeljem a helyzetet? Nem latom a valoszinuseget hogy en bejonnek neki:(
2018. nov. 28. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lany? Neki van kapcsolata? Ha nincs akkor szep ovatosan probalj kozelebb kerulni es beszelgetni nevetni viccelodni vele minnel tobbet az talan kozelebb hoz es kiderul van e nala eselyed :) de viszont ha nem jossz be neki vagy mas valaki van vagy kell neki akkor remenytelen,de ne feltunoskodj es ne akaszkodj ra semmi esetre sem sok szerencset :)
2018. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogd fel, hogy nem érdekled és lépj tovább. A barátság fontosabb, ha szakítanátok a baráti társaság is megsínylené.
2018. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 valaszolo te nagyon negativ vagy!! Meg ossze sem jottek es maris szakitananak szerinted? Lehet megis egymasra talalnak es minden patent lesz erre nem gondoltal?
2018. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet, csak Draco Malfoyyal XD 😍😘😍

Paróbálj közelebb kerülni hozzá, megismerkedni vele, stb.

2018. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
#3 Nem, te vagy túl pozitív. A középiskolában szövődött kapcsolatokból a legtöbb esetben szakítás lesz. Osztálytárssal összejönni meg a legnagyobb butaság, mert az meg pláne nem lesz tartós. Nem úgy fest, hogy a srác is érdeklődne, és ebből még simán lesz egy pofára esés.
2018. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
O igen, lany vagyok. Hat a srac sokszor odajon meg erdeklodik felenk meg masoknak is feltunt hogy milyen sokat vagyunk egyutt de en ezt mind ugy latom hogy ezek a veletlen miatt vannak es csak az elet szeretne nekem szep pillanatokat. Nem beszel olyanokrol hogy ki tetszik neki de ugy igazabol senki fele nem nyit. Egyszeruen tenyleg lehetetlennek latom hogy bejonnek neki ezert nemtudom hogy hogyan kezeljem a helyzetet
2018. nov. 28. 17:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Érdeklődik felém*
2018. nov. 28. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5-os , pozitiv szemelyiseg vagyok ez igaz mindenben probalom a jot latni es masokat erre biztatni...viszont az miert baj ha a kerdezo megprobalja a sraccal? Igen lehet hogy koppanni fog de tanul majd belole viszont ennek az ellenkezoje is lehet. Hidd el az eletben nagyobb csapasok is fogjak erni, ha osszejonnek es koppan az csak egy apro a sok nagy kozul, viszont mivan ha megis megtalalja a masik felet...ha kicsi is ra az eselye de legalabb van valamennyi. 50-50%
2018. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Tudom, hogy nem lehetetlen, 17 évesen jöttem össze egy sráccal, akivel 8 és fél éve vagyok együtt és mostanra a férjem. Nem az mondom, hogy lehetetlen, viszont ha a srác nem úgy viselkedik, hogy bejönne neki a kérdező, akkor nem is jön be. Tehát ebből valószínűleg pofára esés lesz. Ha közös a szimpátia, akkor más a helyzet, de így, hogy pláne egy visszahúzódó srácról van szó, én nem adnék esélyt ennek.
2018. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok...az eremnek is ket oldala van,mi igy latatlanba nem tudhatjuk h a hapsi miert olyan amilyen,lehet hogy felos vagy ki tudja, nem biztos hogy nem tetszik neki a kerdezo csak lehet hogy nem mer lepni bar az nem jelent jot . De igen az is lehet hogy nem jon be neki persze.. Ezt mi igy nem tudjuk megsaccolni hogx na akkor ok egy par lesznek e vagy sem :)
2018. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!