Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok jópofa ajándék ötleteke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok jópofa ajándék ötleteket szerelmes pároknak?

Figyelt kérdés

Ahogy közeledik a karácsony, a szeretet ünnepe, illik valami kisebb nagyobb dolgot adni szeretteinknek.

Én úgy tartom reálisnak, ilyenkor valami nagyobb dolgot illik adni, az év többi napján pedig kisebb ajándékokkal szinte már-már köteles az ember meglepni szeretteit, elvégre nem csak karácsonykor kell szeretni.


A minden napokban kisebb "meglepetésekkel" szoktam feldobni a párom napjait, (egy Oreo, egy Raffaello becsempészve a kis táskájába, a kajája mellé mikor megy dolgozni, csak úgy random édességet kap, sütök, főzök neki a legjobb tudásom szerint, stb.) viszont most valami nagyobbat szeretnék neki adni.


Ne értsetek félre, nem tőletek várom el, hogy mondjátok meg mit adjak neki, hisz egy alap ötletem már van.


Vettem neki egy nagy 30 db-os Raffaellot (mivel ez a kedvence) és a dobozkában a csokik alá elrejtek majd egy kis "levelet" amiben leírom neki mik is azok a dolgok amikért hálás vagyok neki, és, hogy mennyire boldoggá tesz a kis mosolya, stb.

Kap egy kis "elsősegély ládikát" tele a kedvenc édességeivel, kis emlékeztetőkkel, olyan dolgokkal amiket folyton elfelejt/elhagy, stb.

És egy kis sajátkészítésű "könyvecskét" amit saját magam csinálok a kis történeteinket, aranyköpéseinket, képecskéinket, és kis kuponokat amiket beválthat bármikor "késöbbi hisztire", "ma......-ot főzd nekem" és még ilyenek.

És kap egy Raffaelo likőrt, az üveg alján egy kis inspiráló üzenettel.


De ezek mellett gondoltam még valami kis dologra, ami vicces, jópofa, aranyos.

Ti tudtok ilyen ajándékot?

Amúgy 23 éves fiúról van szó. :D


16/l



2018. nov. 29. 04:48
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Gratulálok a pasidnak, hogy 23 évesen egy 16 évest hajt... Persze, tudom-tudom. Éretebb vagy a korodnál.
2018. nov. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem a kérdésemre volt válasz.
2018. nov. 29. 05:12
 3/10 anonim ***** válasza:

amúgy az elsőnek igaza van.


NA DE, a kérdésedre válaszolva:

A kis könyvecske cuki meg minden de én meg a párom alapjáraton ennél praktikusabb gondolkodásúak vagyunk szóval a papirdarabkák nekünk annyit azért nem érnek, ami tényleg annyira emlékezetes a kapcsolatunkban arra emlékezni fogunk papirkák nélkül is. Gondold át hogy a pasid milyen és ha ő szereti az ilyen dolgokat akkor a te ötleted nagyon jó és aranyos.

Ha viszont praktikusabb tipus akkor talán valami más felé kéne terelni a dolgot. Ha esetleg van valami amit már egy ideje szeretne vagy valami.

Vagy egy ruhadarab pl mi a barátommal megajándékoztuk magunkat vicces pólókkal mint pl két egymást kiegészitő pizza darab két pólón ami úgy jól néz ki együtt, tudom nem a legpraktikusabb dolog de a papirkánál jobb és az mégiscsak egy f.asza új póló ami jól néz ki amikor a pasimmal mászkálunk.

Lehet hogy ez nektek is tetszene

[link] itt jók vannak.

Remélem segitettem.

2018. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szereti az ilyen kis "aranyos" dolgokat. :D
2018. nov. 29. 08:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet venni ilyet: "kesztyű pároknak" ami tök egyedi. Aztán határidőnapló, amibe különböző dáumokra beírsz jópofa dolgokat. Aztán kupon, amiket nálad beválthat: romantikus vacsi, masszázs, egyéb fantáziadús dolgok. A póló is klassz ötlet. Amúgy ne foglalkozz az előzőekkel, sok boldogságot!
2018. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kis kuponok szerepelnek az alap ötletbe. És köszönöm! ^^
2018. nov. 29. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Amiket írtál szerintem jó ötlet;)talán még annyi extrát tehetsz hogy rajzolsz neki valamit;). Ja és ne foglalkozz a kór különbséggel az csak egy nyamvadt szám sok boldogságot nektek és boldog karácsonyt :D
2018. nov. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Viszont kívának Boldog Karácsonyt! :)
2018. nov. 30. 04:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi.:)
2018. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Viccen kívül... nincs az a pasi akinek nem a legnagyobb ajándék, ha a csaja valami csipkésben, vagy harisnyában, vagy fűzőben jelenik meg előtte... és hatalmasat szexelnek...


Ugye? Nincs jobb ajándék!

2018. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!