Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek annak a fiúnak, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Amikor el megy elöttem vagy mellettem, akkor rám néz vagy mond valamit.

Mentem a barátnőmmel és jött velünk szembe az egyik fiú osztálytársammal és mondta csak úgy a nevemet és el mosolyodtam, ő is, viccből, mosolyogva mondtam neki, hogy az a nevem.

Anyukámmal voltam egy rendezvényen, mentünk a tömegbe jött velünk szembe az anyukájával és egymásra néztünk, egymás szemébe és el mosolyodtunk.

Voltunk a suliból úszni és le fröcskölt és meg kérdeztem tőle, hogy miért fröcskölt le és viccből azt mondta, hogy legyen mit kérdezni.



2018. nov. 29. 17:42
 1/6 szántóvető ***** válasza:
0%
igen,de a fiúknak több lány tetszik egyszerre úgyhogy ne bízd el magad.mikor meglátod kacsintgass neki,erre majd lépni fog valamit.
2018. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2018. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te már ki írtad egy szer ezt a kérdést ugye? [:

Arra is ezt válaszoltam:szerintem tuti ,hogy tetszel neki. Nagyjából minden akit írtál erre utal.

Próbálkozz ,mert én mondom tapasztalatból ,hogy tetszel neki!


Ja és az első aki írt hülyeséget írt. Senkinek sem tetszik egyszerre két lány! Eggyet is nehéz találni aki ideális ,és aki tetszik!

Nehogy elhidd az első író diszkrimináló hülyeségeit.


SOK SIKERT!

2018. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 Ja, és ne is kacsintgass. Ezzel inkább kinosan fogja érezni magát, nem pedig lépni fog.

Az első író inkább keresztebe akart tenni neked ,mint segíteni.


Remélem megfogadod a tanácsom.

Sok sikert

2018. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
3-as akkor te sosem voltál kamaszfiú.vagy ha mégis akkor magántanuló lehettél és nem voltál közösségbe.egy osztályba van legalább 3 lány aki bejön egy fiúnak,és ez csak egy osztály.
2018. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 Jolvan elsősorban, most is a kamasz kort élem és nem vagyok magántanuló. Nemtudom ,hogy te ,,krdves`` 5. író lány vagy-e ,egyáltalán nem tetszik két lány egyszerre. Ha te vagy az aki írtad az első kommentet is akkor le a kalappal,hogy ennyi marhaságot bírsz egyszerre írni.
2018. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!