Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek a fiúnak, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek a fiúnak, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Amikor el megy elöttem vagy mellettem, akkor rám néz vagy mond valamit.


Mentem a barátnőmmel és jött velünk szembe az egyik fiú osztálytársammal és mondta csak úgy a nevemet és el mosolyodtam, ő is, viccből, mosolyogva mondtam neki, hogy az a nevem.


Anyukámmal voltam egy rendezvényen, mentünk a tömegbe jött velünk szembe az anyukájával és egymásra néztünk, egymás szemébe és el mosolyodtunk.


Voltunk a suliból úszni és le fröcskölt és meg kérdeztem tőle, hogy miért fröcskölt le és viccből azt mondta, hogy legyen mit kérdezni.



2018. nov. 29. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
12 évesek vagytok?
2018. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Első válaszolónak: made my day. 🙏😆😆😂😂😂
2018. nov. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányt aki nekem tetszik nagyon sokszor nézem, szerintem ez az eggyik legnagyobb jele annak hogyha tetszel neki. Senki sem nézi azt aki iránt nem érdeklőbik.

A második nagy jel amit írtál az ,hogy lespriccolt a strandon. Én is mindig ezt csinálom azzal a lánnyal aki tetszik nekem. És naggyából senki mást nincs oka lespriccolni.


Énszerintem már csak ezek a példák amiket leírtál mind csak és kizárólag arra utalnak ,hogy TETSZEL NEKI!


Szerintem érdemes vele próbálkozni amíg még lehet!

Mert ha nem viszonzod azt ,hogy tetszik neked akkor lehet ,hogy megun nálad próbálkozni és otthagy.


AZ első válaszoló nem`tom mit akart, de szerintem 12 évesen is lehet csajozni/ ,,fiúzni``.


SOk SIKERT !!!!!! DRUKKOLOK.

2018. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!