Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány Instán akit úgy “ismertem” meg (sajnos személyesen nem ismerem) hogy észrevettem hogy állandóan nézegeti a sztorimat instán. Amikor live-oltam akkor is ott volt csak nem írt semmit. Nekem nagyon tetszik ez a lány csak sajnos nem tudom hogyan írjak rá :/ mivel nem ismerem ezért nem tudom hogyan kezdjem stb. Ha esetleg tudtok valamit hogyan írjak neki , azt nagyon megköszönném :) (bocsi a szóismétlésekért)

17/F



2018. nov. 29. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezd azzal, hogy "Szia" 😄

Viccet félretéve szerintem csak egyszerűen kezdj el ismerkedni vele. No para. Legyél természetes, mint a barátaiddal. Nem kell indok, amiért ráírsz. Kérdezd meg mizu, hogy van, van-e kedve megismerni téged, stb.

2018. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát megpróbálom azt majd valami lesz 😅
2018. nov. 29. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van valahogy :D
2018. nov. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanyasi János bácsi megaszonta: "Még sose vót úgy, hogy sehogyse lett vóna!"

.

Tegyél fel neki olyan kérdést, ami nem személyeskedő, válaszából következtetni tudsz arra, hogy egyáltalán meg akar-e ismerkedni veled, vagy elég az, ami most van az instán.

2018. nov. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, kövesd be és figyeld a storyjait, poszjait. Ne írj rá a semmiből csak úgy. Van aki szereti, de én pl. olyan nagyon belevágósnak érzem ezt a dolgot. Várd meg amíg írhatsz valamivel kapcsolatban. Kirak egy meme-t egy aranyos képet, bármit és akkor ráírhatsz, hogy "Szia, nem ismerjük egymást, csak azt akartam írni, hogy nagyon tetszik a kép, amit felraktál, mert stb." és írsz valami rövid storyt és ha a csaj válaszol, akkor kezdődhet az ismerkedés.
2018. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsonak igaza van!
2018. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek :)
2018. nov. 30. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!