Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú. És nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. És nem tudom hogy hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel ugyan abba a suliba járunk.Egy nap a korcsolya pályán találkoztunk.Előszőr nem történt semmi aztán párszor rám nézett.Majd megtörtént az első szemkontaktus, nagyon mélyen egymás szemébe néztünk.Egyik haverjával volt aki egy kicsi időre elment.Egész végig engem nézett.Majd egy ideig mögöttünk korcsolyázott.Másnap ráírtam és egy nagyon kicsit beszélgettünk.Nagyon sokat látjuk egymást suliba és elég sokat néz.De a tegnap mikor ment el megfordúlt, belenézett a szemembe és felém mutatott.És rá szeretnék írni de nem tudom hogy mivel.Valaki tud segíteni?
2018. nov. 3. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

"szia láttam hogy ekkor(itt mondod az időpontot) mutogattál rám. Megkérdezhetném ennek okát? Volt rajtam valami? :)"

Esetleg folytathatnád abban a kicsi beszélgetésben említett témákat

Ha a kicsi beszélgetésetekben említett valamit amit szeret, ami érdekli avval kapcsolatba valamit feldobhatnál.

De, teljesen random ráírhatsz és megkérdezhetnéd van-e kedve folytatni a múltkori beszélgetéseteket..

Ha igen, esetleg megkérdezheted mióta tud korizni... Hogy sokat szokott-e oda járni korizni.. Stb...

2018. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziaa szerintem ne irj ra mert most miert egy lany fusson a srac utan tudom ez olyan hogy jajj mondani konnyu hogy aki tetszik arra ne irj ra. Azert is mondom hogy ne mert en bele estem ebbe a hibaba es rairtam a kiszemeltemre aki ugyan ugy nezett stb. Es megbantam.. hidd el ha tetszel neki es erdekled ot keresni fog ha meg nem akkor nem erdekled igazan.. de szurkolok❤️
2018. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!